Wpis z mikrobloga

@Kacc: Nie, ale masa jest co miesiąc, więc to już normalne. W artykule jest o tym, że będzie przeszkadzało tym jadącym na groby.
@rzep: No ale o tej porze prawilni Warszawiacy wracają z roboty, a słoje robią megakorki, bo wracają. Będzie rozpiździel na mieście jak nie wiem. Mi to zwisa, bo nie jestem po trasie, wracam cześniej, a wieczorem tłumaczę się dlaczego znowu się nie przebrałem, ale wiele osób (i to z tych naszych z dziada pradziada) se postoi.
poza tym nie wiem czemu twierdzisz, że 'prawdziwi warszawiacy' nie mają grobów poza Warszawą.


@Kacc: Nie mają :D A jak mają to są słoje.
@Kacc: To jest półironia, bo ja faktycznie tak mam, ale głoszę często takie warszawskoksenofobiczne dyrdymały czysto dla bólu dupy. W większości zarzucam moim colegom z Warszawy, że nie są czystej krwi :D
@Kacc: Oni "walczą" o prawa rowerzystów na droga #!$%@?ąc wszystkich dookoła. Super akcja #!$%@?. Następny krok to walka o prawa gejów poprzez wpychanie ludziom na ulicy wibratorów w dupy.
Słoik to ty masz w dupie.


@PanBardzoWilk: To twoje hobby zaglądanie ludziom do odbytu?

Jakbyś nie wiedział, to rodzinę można mieć w całej Polsce to i groby również


No to wtedy się jest słoikiem :)
@mlodyinaiwny: Przecież nikt tu nie ma bólu dupy. Po prostu nie przejmujemy się tym, że słoje będą stać w korkach. Gdyby Prawdziwi Warszawiacy mieli stać. O! Wtedy bym trochę bóldupnął, ale słoje niech stoją.
@mlodyinaiwny: Przecież ja nic złego nie piszę o słoikach. Tylko, że przejmuję się Warszawiakami, a nie nimi. Całym światem mam się przejmować? W Pekinie też stoją w korkach. Nie przejmuję się tym, a nie mam nic do Pekińczyków.

Masz jakiś problem z myśleniem chyba colego. Nie dość, że niemądry to jeszcze innych obraża.