Wpis z mikrobloga

Szacunek dla realizatorów programu!

"Szanowni Państwo,

Jak Państwo słusznie zauważyli w Wielkim Finale 82 edycji w wyniku błędu obsługi systemu komputerowego nie przyznano Panu Pawłowi Bończykowi 20 punktów za prawidłowo udzieloną odpowiedź. Pan Paweł Bończyk powinien zakończyć grę wynikiem 605 punktów i tym samym zostać nie tylko zwycięzcą Wielkiego Finału, ale również zawodnikiem, który w tej edycji zebrał największą liczbę punktów.

Zapewniamy, że Pan Paweł Bończyk otrzyma zasłużoną nagrodę w wysokości 10 000 złotych. Gracz, któremu wręczyliśmy nagrodę w finale programu, także ją zachowa.

Pana Pawła Bończyka oraz uważnych widzów przepraszamy za błąd, dziękujemy za błyskawiczną reakcję. Raz na 20 lat nawet najlepszym zdarzają się pomyłki. Ważne by je szybko naprawić, co niniejszym czynimy.

Z poważaniem

Realizatorzy Programu"

#jedenzdziesieciu #klasa #kultura
  • 27
@inozytol: Więc jednak nie doliczyli mu tych punktów. Podczas oglądania coś tam mi przemknęło przez głowę ale pomyślałem, że nie ma opcji żeby się pomylili i zapomniałem o tym.
Kto pamięta jeszcze "Wielką Grę" albo "Miliard w Rozumie". Smutne, że ludzie tego nie chcą ogladać...


@monkeyshrines: Nawet 5x5 bym chętnie oglądał. To, że skończyły się "Szalone liczby" też jest symptomatyczne, pamiętam wieczory, gdy jako dzieciak oglądałem "Szalone liczby" + dla relaksu "Wyspę niedźwiedzi" ;)
@inozytol: Mimo wszystko to jednak duża kompromitacja, że nie wychwycili tego błędu. Przecież taki materiał zanim trafi do emisji trzeba zmontować, to nie jest transmisja na żywo, i co nikt się nie zorientował? Podczas nagrania też wszyscy w studio byli ślepi? Wstyd, a nie żaden szacunek. Łaski nie robią, że się przyznali do błędu. Żeby zmazać plamę powinni prawdziwemu zwycięzcy dodać jeszcze jakiś bonus.