Wpis z mikrobloga

Czy znacie kogos kto pracuje w Multimedii? Od miesiaca probuje zalozyc przez nich internet i w miedzy czasie mialem trzy razy umawiany montaz... To jest zenujace. Na poczatku spoko wszystko bedzie szybko tanio i solidnie z tym ze musialem poczekac dwa tygodnie ( czwartek 16.10). Dzwonia do mnie w okolicach 15.10 ze ten termin montazu to on jest umowoony na godzine 8-9 wiec czy mi pasuje. Za kazda rozmowa telefoniczna zaznaczalem ze moge jedynie po godzinie 16 byc w mieszkaniu i ze nie ma takiej mozliwosci. Pomyslalem spoko zwykly kit wciskaja zeby trzymac klienta w kazdej cebulackiej firmie tak robia. No okej to przesunelismy sprawe na 20.10 wtedy juz bedzie wszystko zrobione zaznaczone ze po godzinie 16. W umowiony poniedzialek dwudziestego o godzinie pietnastej dzwoni monter z pytaniem gdzie ja jestem bo on mi z internetem idzie. No przelknalem to nie jego wina moze debile pracuja w centrali nie zapisali mu ze o tej godzinie nikogo w mieszkaniu nie ma. Wiec dzwonie do obslugi klienta (w #czestochowa) z zapytaniem kto jest taki nieodpowiedzialny (w mysli kto jest takim debilem). Pani uprzejmie przeprosila zamiotla wszystko na firme montujaca we #wroclaw i umowila mnie na dzis z konieczna adnatacja ze po godzinie 16.30 i ze to sprawa priorytetowa. Punkt o 15 dzwoni telefon z nuneru prywatnego(jak zwykle) z informacja ze juz jest z montazem monter. No co za #debile pracuja w #multimedia ? Czy na prawde jest ciezko zrozumiec ze do godziny 16 nikogo nie ma w mieszkaniu? Co trzeba zrobic zeby tak ktos po ludzku zalozyl mi internet? Czy ja mam to szczescie do ludzi czy ludzie po prostu takie sa?

#gozkiezale #bezsilnosc #jakzyc

  • 6
@Lipka91: Hm, na początku października zamówiłem Internet z Multimedii, oczekiwałem jakieś 8 dni, monter spóźnił się tylko godzinę (prosiłem o przybycie na początku wyznaczonego okresu 9:00-12), bezproblemowo zainstalował urządzenie i wsio. Niestety jakość tego internetu jest beznadziejna, pingi poniżej 30 nie schodzą a i ze stabilnością jest ciężko, zrywa średnio 4 razy dziennie, zdarzają się nawet dwudziestominutowe przerwy.. Więc jak masz jakąś alternatywę to polecam się zainteresować jakimś lokalnym dostawcą.
@Cuddi: no wlasnie nie za bardzo mam ze wzgledu na podobne męczarnie z wlascicielem mieszkania. Alternatywy dostawca chce ksera aktu wlasnosci mieszkania i zgody na montarz wg wzoru. A z wlascielami tak ciezko jest mi zalatwic cokolwiek.

Moze to ze mna jest cos nie tak skoro tak z nikim nie potrafie sie dogadac...