Wpis z mikrobloga

Od zawsze marzę by robić to co Martyna Wojciechowska.

Jedno marzenie o spotkaniu jej już zrealizowałam, teraz będę dążyć do dojścia etapu w życiu by mieć kiedyś własny program telewizyjny powiązany z gotowaniem, poznawaniem ludzi i ich kultury.

#pokazmorde #sobowtor #srilanka #krokodyl #gady
Pobierz ClauditteMissCooking - Od zawsze marzę by robić to co Martyna Wojciechowska.

Jedno m...
źródło: comment_3h51OytRlBEZHI7lr4cRndRQRRqdBDWM.jpg
  • 37
@kamikadz: nie lubię Polsatu :) więc MasterChef :)

Wysłanie zgłoszenia nic mnie nie kosztuje. Szef już powiedział, że jakoś w razie "zakwalifikowania" załatwi się sprawę urlopu :)

Czasami udział w programie pomaga w dalszym rozwoju. O ile zyska się sympatię widzów i pozostałych "ważnych" osób :)

Lubię wyzwania, życie ma się tylko jedno
@ClauditteMissCooking: noto kto wie, jak się dostaniesz to może nawet wyśle na ciebie sms z solidarności mirko :P myślę że taki program (nawet nie musisz wygrać) może być kluczem który otworzy sporo drzwi przed tobą i kariera telewizyjna z własnym programem może być coraz bliżej :D

@NiebieskiPrzepychaczDoUszu: jak tak ujmujesz sprawę, to chyba każdy niebieski pasek chciałby robić to co Martyna :P
A tak serio to też uważam ze jest spoko kobieta, zazdroszczę jej korony ziemi niesamowicie.

Poza tym pięknie wykorzystała media dla siebie i to ona wydymala ich a nie oni ją.