Wpis z mikrobloga

#pijzwykopem #piwo #browarhipster

Z okazji dynio święta udało mi się zakupić 2 dynio piwa, Charona i Dyniamit. Charon bardzo przyjemny, wg. mnie bardziej przebija się w smaku cykoria niż dynia a zapach chyba dzięki drożdżom przypomina mi bardzo Deep Love'a zwłaszcza jak się ogrzał. Dobre świąteczne piwo panie @BrowarOlimp :P. Jak będzie rozlewane za rok to chętnie wrócę. Dyniamit jeszcze się okaże co pokaże.
Pobierz
źródło: comment_9gFdEUbaIkER8TLLQk5HJheYTlexPIPg.jpg
  • 13
A i bym zapomniał, udało się też w końcu dorwać Herę @BrowarOlimp (chyba nową wersję bo w starszej pamiętam troszkę inną etykietę). I bardzo fajny gładziutki i kawowy stout.

@integra: To muszę jeszcze jakiś piwny tag śledzić nieświadomie bo twoje recenzję czytam :P
@integra: Jak Ci się będzie chciało to możesz mi napisać(np prywatną wiadomość) co to za skażenie i po czym można poznać w zapachu/smaku to jak wypiję to sprawdzę i zobaczę czy uda mi się samemu wyłapać :P Poszedł sub na #integradegustuje
@Mass: No wiesz na początku piwo jest ok (jeśli jest chłodne) w raz z ogrzaniem delikatnym zaczyna walić taką kanalizacją, szambem, piwnicą z kamienicy... Ja to miałem w 4 butelkach z różnych sklepów