Wpis z mikrobloga

Uwaga, uwaga!

Chciałbym zapoczątkować na mikroblogu nową serię wpisów pod tytułem "Wpadło mi w ucho...".

Moim celem będzie przedstawienie tu utworów muzycznych oraz artystów, których ciężko byłoby znaleźć w radiu czy tv, a którzy tworzą na tyle interesującą muzykę, że warto ich posłuchać. A listę artystów, którymi chciałbym się podzielić mam długą. Miło też będzie jeśli okaże się, że artystę którego prezentuje - Ty doskonale znasz.

Zatem, zaczynam...

"Wpadło mi w ucho...", odcinek: 1, Ramona Falls.

Solowy projekt Brenta Knopfa, który wcześniej udzielał się w zespole Menomena. Jak dla mnie solowa ścieżka wyszła mu na dobre, bo stworzył istne muzyczne dzieło. Poniżej moje ulubione Top 3:

Ramona Falls - "Russia"

Ramona Falls - "Going Once, Going Twice"

Ramona Falls - "Sqworm"

Polecam każdemu, kto lubi lekkie rockowe brzmienia z elementami elektroniki.

Ciekawostka:

Druga płyta Ramona Falls pod tytułem "Prophet" została zapakowana w genialne pudełko, więcej na jego temat możecie poczytać w tym znaleziksu. Jak dla mnie genialne wykonanie, mała sztuka.

_____

Informacje techniczne:

Jeśli nie chcesz przegapić kolejnego odcinka to subskrybuj tag #wpadlomiwucho lub dodaj mój profil do obserwowanych.

Postaram się w miarę możliwości prezentować nowe odcinki regularnie, a każda subskrypcja będzie moim motorem napędowym.

Zatem jeśli szukasz interesującej muzyki, lubisz nowe brzmienia i nie zamykasz się na jeden gatunek - to zapraszam do subskrypcji.

#muzyka

#oswiadczenie

#wpadlomiwucho
Pobierz Emtebe - Uwaga, uwaga!



Chciałbym zapoczątkować na mikroblogu nową serię wpisów pod...
źródło: comment_zaE9jFw6oXSn4yiMKJshRUUc3tGgbtOH.jpg
  • 1