Wpis z mikrobloga

Zimno się robi, czas na cieplejsze rzeczy! Płaszcz z Bytomia, kupiony w tym sezonie, jak mieli promocję 2 za 1.

Fasony z Bytomia są niby szerokie, ten również był trochę prostokątny, ale przy zakupie mogą go wytaliować, więc nie ma co narzekać, ogólnie bardzo zadowolony jestem, polecam!

Miłej niedzieli mirki!

#ubierajsiezwykopem
celahim - Zimno się robi, czas na cieplejsze rzeczy! Płaszcz z Bytomia, kupiony w tym...

źródło: comment_9HTrX0d8gaulbRG9jH7nCXK7sukUDmXk.jpg

Pobierz
  • 93
@celahim: Ale co Ty masz pod spodem? Ja bym tego w ogóle płaszczem nie nazwał. Płaszcz naturalnie musi zakrywać marynarkę, a gdybyś założył jedną z moich, to by Ci spod tego wystawała. Dlatego ja, przy zakupie, zwracałem uwagę głównie na to, żeby był dłuższy niż moja 'najdłuższa' marynarka.

Wygląda elegancko i jak chodzisz w swetrach w serek i koszuli, to spoko, ale generalnie płaszcz ma być długi.
@semperfidelis: to byla promocja 2 za 1, czyli jeden kupilem, drugi gratis. Oczywiscie Bytom ma tak, ze ceny pierwotne sa zawyzone, a potem pol roku maja rozne promocje. Zaplacilem 1100 zl, oprocz tego dostalem jeszcze dlugi burgundowy plaszcz, kiedys moze tez dodam fote na wykop:D