:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

lekkie #coolstory

Poszedłem sobie wczoraj wieczorem nad jezioro popływać. Zanosiło się na deszcz (lubię pływać w deszczu swoją drogą), ale jeszcze nie padało. Było tylko dużo ciemnych chmur. Klimatycznie, cicho i ciemno. Pływałem sobie spokojnie, woda była przyjemnie ciepła, po czym nagle zaczęło mocno grzmieć i błyskać. Burza zaczęła się dokładnie nad jeziorem. Wychodzę więc z wody, wycieram się i zbieramy się z dziewczyną do domu. Piorun uderzył w pobliski wyciąg od wakeboardingu, ledwo parenaście metrów od nas. Ciekawe wrażenie było, bo poza oślepiającym blaskiem słychać było ten głośny i dość charakterystyczny dźwięk 'trzeszczącej' elektryczności. Pierwszy raz w życiu byłem świadkiem uderzenia pioruna tak blisko mnie.

.
    pokaż całość

odpowiedzi (27)

Mircy, na ten tydzień pilnuję domu rodzinnego, na czas jak moi rodzice wyjechali. Nie mieszkam już tu dość długo, no ale w przeszłości zdażały się włamania, właśnie w trakcie wakacji. Dzisiaj mam wrażenie, że ktoś robi obczajkę, czy dom jest pusty.
    1. był głuchy telefon
    2. dziwny koleś stał na przystanku koło domu - sprawdziłem, w przeciągu pół godziny nie było na nim żadnego autobusu
    3. jak wróciłem, furtka (bramka, drzwiczki - różnie to ludzie nazywają) była uchylona

macie jakieś pro tipy, jak spłoszyć potencjalnych złodziei, ew. zwiększyć ochronę na noc?

pokaż spoiler siekiera już przyniesiona z garażu, artykuły o obrnoie koniecznej przejrzane

#niewiemjaktootagowac więc daję też #heheszki bo to w sumie wpis dla #beki
    pokaż całość

odpowiedzi (54)

• odpowiedzi (31)