Wpis z mikrobloga

Pewnie jakieś badziewie z torrków zassałeś bo mi też się włączało. Ja polecam AdwCleaner już nie raz mi pomógł + ewentualnie w przeglądarce jak będziesz dodatkowo wejdź w Pomoc=>Informacje dla pomocy technicznej=>Zresetuj program firefox) oczywiście dla korzystających z w/w przeglądarki :)
@Shashek: 15 minut temu również miałem ten sam problem. Nie ściągałem nic z nielegalnych źródeł, prawdopodobnie jest to niewykryte jeszcze przez antywirusy zagrożenie, a być może szykuje się afera hakerska ze strony Rosji. Jednak rozwiązanie jest już w sieci. Jako, że chyba nie można tutaj wklejać linków do obcych stron, wytłumaczę to tutaj.

1. Ściągnij Farbar Recovery Scan Tool

2. Uruchom i przeskanuj rejestr (u mnie skanowanie trwało ok. 3 minut)
@Mamorex: czuję się trochę jak archeolog, no ale niech będzie- ruskie gówno pojawiło się i u mnie :( użyłem Twojego sposobu, i wszystko jest spoko do punktu 8. zrobiłem fix liste, spoko, wkleiłem do jedynego FRST folderu jaki znalazłem (na dysku C osobny folder do tego się zrobił) i wyskakuje mi błąd przy próbie fixu, że fixlista musi być w dokładnie tym samym folderze z którego działa program. pytanie- gdzie do
@Mamorex: ok, nvm, ogarnąłem, dziwne dla mnie jest to że jako takiego folderu program nie stworzył, ale spoko. Ważne że ruskie gówno poszło się jeb**, dzięki wielkie!
@Kosciex: Nie wklejaj fix listy do folderu FRST na dysku C tylko najlepiej weź sobie ściągnij jeszcze raz program i wrzuć go do jakiegoś folderu, np. SILASTEJKI i zrób fix listę też w folderze SILASTEJKI, uruchom program i da radę.