Wpis z mikrobloga

#film #kino #interstellar #oswiadczenie #nauka

Interstellar 10/10

To nie jest zwykłe oglądanie filmu. To jest wejście w tunel czasoprzestrzenny razem z załogą misji Łazarz i u boku Coopera ujrzenie co jest za horyzontem zdarzeń po wpadnięciu w Gargantue.

Ja pie*dole... nie mam słów. Genialny film, genialne aktorstwo, efekty specjalne(sekwencja wejścia w tunel Morrisa-Thornea :o), to że film przesiąknięty jest szczerymi emocjami


i pełen napięcia, zwrotów akcji i co mnie zaskoczyło - HUMORU :D TARS wymiata

Kto nie widział niech #!$%@? do kina w podskokach a kto uważa że film jest kiepski... jest idiotą

#siekierates <=== tylko prawilne opinie
SiekYersky - #film #kino #interstellar #oswiadczenie #nauka 

Interstellar 10/10

To ...

źródło: comment_IYh2JlCQvljFeb0PLT3cfucpcXhBaw8V.jpg

Pobierz
  • 69
@ghostface: Chodzi mi o to: http://www.space.com/27701-interstellar-movie-science-black-holes.html

Gdyby przyjąc że worm hole działał na innej zasadzie niż czarna dziura to miałoby sens ( w końcu mało o tym wiemy więc możemy teoretyzować). W filmie worm hole był po prostu czarną dziurą co samo w sobie już uniemożliwia wydostanie się z niej. Moglibyśmy przyjąć że ta "nowa" galaktyka to alternatywny wszechświat znajdujący się w środku, jednak dalej nie byłoby ucieczki przez wpływ grawitacji.
pan Pietrasik jest turbo kretynem


@SiekYersky: Ok. Na razie jednak opinia człowieka, którego recenzje czytam od kilkunastu lat jest bardziej miarodajna niż twoja :)

zostaje


były pilot NASA


Piloci NASA to nie tylko "kierowcy" kosmicznych pojazdów...
Piloci NASA to nie tylko "kierowcy" kosmicznych pojazdów...


@endymion80: pewnie pilotował wózek widłowy z częściami rakiet...

spokojnie, w filmie jest wspomniane o wybitnych umiejętnościach Coopera stawiających go na pierwszym miejscu do pionierskiej misji