Wpis z mikrobloga

@feuerfest: a ja chudnę od czasu jak pierwszy raz widziałam Ciebie tu na wykopie:) Tylko ja pływam trzy razy w tygodniu :) Macie tam taką piękną wodę w morzu, grzeszysz człowieku, że z tego nie korzystasz :)
opis odnośnika@feuerfest: lepiej powiedz jak dokonałeś tej redukcji z grubasa w badboya, bo efekt jest naprawdę imponujący, szacun. Opisywałeś to gdzieś na wypokie? Jakaś szczególna dieta/trening, czy zwyczajnie zacząłeś o siebie bardziej dbać?
@feuerfest: możecie się przeprowadzić bliżej nad morze? Przecież to bez sensu. Być na Bali tak daleko od plaży. Bieganie jest bez sensu (przepraszam fanatyków biegania)

Pływanie jest zajebiste:) Rozwiń czemu się #!$%@? pływa?
@feuerfest, @FriQ: trzeba mocniej nogami machać :) Polecam sprzęt ABC :) dopiero wtedy jest przyjemność z pływania (też się chudnie:) Przeprowadźcie się bliżej morza. Nawet nad Bałtykiem lepiej się mieszka niż w głębi kraju :)
@xyz23: w Ubud jest o tyle fajniej ze jest spokojniej. Blizej morza jest wiekszy burdel, ruch, turysci itp. Wszystko ma plusy i minusy. Ja plywac nie mam zamiaru ale surfowac bym sie chcial nauczyc. Dom mamy wynajety do konca lutego, za 2 tygodnie #!$%@? do Europy na swieta, wracamy na poczatku/w polowie stycznia i bedziemy kminic. Ja chce byc blizej wody, imprez i duperek, ale najwazniejsze jest sensowne biuro.