Wpis z mikrobloga

www.scyzoryki24.pl to nierzetelna firma, oszuści. Zakupiłem u nich noże 28 października 2014 i dokonałem wpłaty. Oczywiście minęły już 3 tygodnie nie ma nożów nie ma zwrotu pieniędzy. Nikt nie odpowiada na e-maile i nikt nie odbiera telefonu.

www.scyzoryki24.pl

scyzoryki24.pl

Bestsellery.pl

Góralska 6/18/10,

01-112 Warszawa.

NIP: 527-245-35-05,

Regon: 140403695.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

W tym czasie do Państwa dyspozycji są nasi konsultanci.

Dostępny kontakt: telefoniczny oraz email.

tel: 22 428-42-18

email: scyzoryki24@scyzoryki24.pl

W przypadku pytań, odnośnie zamówień, naszej oferty,

zapraszamy do szybkiego kontaktu emailowego.

Konto bankowe:

mbank: 02114020040000360241083057

inteligo: 50102055581111164900200171

Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie: SeoBusiness.pl

Stanowczo odradzam zakupy

Posiadają wiele kont na allegro, sprzedają nie tylko noże, scyzoryki ale i też np książki pod innymi nazwami firm.

scyzoryki24_pl

http://allegro.pl/show_user.php?uid=22632404&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neg

Dorota Pogocka

Posiadają też wiele powiązanych sklepów internetowych wysyłkowych

oszuści, kpina z klientów, brak profesjonalizmu, nieprofesjonalizm, księgarnia,

Bestsellery.pl

www.bestsellery.pl bok@bestsellery.pl

Dorota Pogocka

tel. 22 428 42 18

ul. Góralska 6 /18lok.10

01-112 Warszawa

woj. mazowieckie
  • 8
@Belzebub: Nigdy się nie wpłaca od razu pieniędzy.

Oczywiście nie jest to Twoja wina, nie można za to Tobie przypinać latki, ale własnie takie zachowania firm uczą nas aby zamawiać i płacić przy odbiorze.

Trudno że parę zł więcej, ale masz możliwość przy kurierze albo na poczcie sprawdzić zawartość paczki.

I wtedy taka złodziejska firma nawet jeśli nie wyśle zamówienia, to Cię nie okradnie a jedynie naraża się na obgadanie w
@conex: od lat kupuję sporo przez internet i pierwszy raz nadziałem się na takiego nierzetelnego sprzedawcę.

Zrobię wszystko co mogę aby wyplenić z naszego społeczeństwa takie osoby jak Dorota Pogocka i maczający w tym palce jej mąż, który pozycjonuje strony w internecie.

NEWS:

Babsko wyłączyło telefon i dodało wpis na FB zachęcający do zakupów.
@epll: @conex: W końcu gdy zagroziłem policją kobieta oddała pieniądza i nagle znalazła łaskawie czas aby się ze mną skontaktować. A szkoda bo już chciałem iść na komendę i zrobić fajne znalezisko :)