Wpis z mikrobloga

Dzisiaj #!$%@? przemyślenia życia. Próbowałem sobie odpowiedzieć na pytanie: "Po #!$%@? nie chce mieć dziewczyny i czemu jej nie mam?".

Na początku pominąłem to, że jestem #!$%@? brzydkim i grubym karłem (75kg wagi i tylko 160cm wzrostu). Jadąc komunikacją miejską, która na pokonanie 5km potrzebuje 40minut doszedłem do wniosku. Jestem #!$%@?. Tak mireczki.

Całe życie przed kompem, nabijanie expa, 5 lat na hardzie i kurahenie i /b zrobiły swoje. Czym mam laskę zaciekawić? Opowieściami jak wczoraj oglądałem na sadolu jak facet sobie wsadza w dupe gaśnice? Serio. Albo może żarciki informatyczne "hehe świat można podzielić na 10 typów ludzi. Ci którzy nie znają kodu binarnego, ci którzy go znają oraz ci których #!$%@? jak ktoś nie oznacza bazy". Ewentualnie inne #!$%@? żarty rasistowskie, teksty z kapitana bomby "#!$%@?ć z karabinków!!!!!".

Może laska jeszcze przełknie mój wygląd, ale pierwsze 10minut rozmowy utwierdzi ją w przekonaniu, że nasze dzieci mogłyby startować w konkursie do Fucktard of Universe, oczywiście zajmując niższe noty niż tatuś.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw
  • 41