Wpis z mikrobloga

@Slashowa: Na pewno takim napisem i napisem #!$%@? mac przekonają do siebie większość ludzi, statystyczny kowalski który nie wie na kogo głosować zobaczy takie napisy i pomyśli sobie "banda dzieciaków"
  • Odpowiedz
@Slashowa: Wyzywaj wszystkich od lemingów samemu będąc częścią tłumu, i obrażaj inne kraje. Jeśli ktoś z nich ma więcej niż 20 lat to chyba gdzieś popełniono błąd. Chyba że to troll który chce zrównać stojących tam ludzi z gimnazjalistami.
  • Odpowiedz
statystyczny kowalski który nie wie na kogo głosować zobaczy takie napisy i pomyśli sobie "banda dzieciaków"


@konoo: co za #!$%@?. Wulgaryzmy pełnią funkcję ekspresywną w języku i tylko pomagają we wzmocnieniu przekazu, w szczególności w sytuacjach emocjonalnych i kryzysowych. Transparent nie jest miejscem na elaboraty tudzież wyrafinowane słownictwo, tylko na krótkie szybkie uderzenie w umysł odbiorcy. #!$%@?.
  • Odpowiedz
jak widze takie transparenty to mam wrazenie ze najblizej Somalii sa ci prezentujacy takie tresci, ja wiem ze w Polsce poki co jak w lesie z ta minimalna ponad 1,2k ale da sie zarobic wiecej tylko wystarczy sie przylozyc do nauki/praktyki/zdobycia zawodu. Problem nie lezy w wiekszosci w rzadzie, a w mentalnosci ludzi ktorzy by chcieli byc dyrektorami z wyzszym wyksztalceniem bo w internecie kazdy jest a im uwlacza bycie 'robolem', innym
  • Odpowiedz