Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie. Zamieniam po raz pierwszy w życiu odejść od firmy Sony (wcześniej Sony Ericsson), łącznie 5 telefonów. Nie potrafię już wytrzymać z zacinającą się, mulącą Xperią SP w której fajna jest tylko dioda powiadomień i zamierzam kupić używany Iphone 5. Stąd kilka moich pytań do znawców:

1. Jak wygląda sprawa z przeniesieniem kontaktów?

2. Na co uważać przy kupnie "używki"?

3. Czy można normalnie wgrywać/zgrywać zdjęcia i muzykę przez kabel USB podłączony do komputera? To był duży plus Androida.

4. Jak długo trzyma bateria, np. na załączonym transferze danych przez sieć kom.?

5. Jak jest z prywatnością? Czy trzeba przejść przez dużą liczbę rejestracji? Jak z bezpieczeństwem moich danych?

6. Czy istnieje dostęp do plików we wnętrzu telefonu?

Wołam:

#iphone #ios
  • 11
2. Na co uważać przy kupnie "używki"?


@Spider1919: simlock, icloud lock

3. Czy można normalnie wgrywać/zgrywać zdjęcia i muzykę przez kabel USB podłączony do komputera? To był duży plus Androida.


przez iTunes (przez WiFi lub USB)

5. Jak jest z prywatnością? Czy trzeba przejść przez dużą liczbę rejestracji? Jak z bezpieczeństwem moich danych?


jeden login (Apple ID), dane na iPhonie są domyślnie szyfrowane, więc jak nie masz hasła haslo123, to raczej
Nie kupuj iPhone. Miałem i uważałem że to najlepszy smartphone na świecie. A prawdziwe możliwości tak naprawdę są na androidzie. Thc albo samsung.