Wpis z mikrobloga

Tekst o Lolku naskrobany, przygotowany, wisi zablokowany hasłem na blogu ze zdjęciami. Rzuciłem go do kilku mediów, też z polecenia. Jak wszyscy mnie obsrają, albo będą #!$%@? oferty to leci jutro/pojutrze na wykopalisko.

Jest dobry. Na tyle na ile ja średnio piszę jest nawet bardzo dobry. Moja dziewczyna mówi, że zajebisty. W końcu niecodziennie w kontekście wojny na Ukrainie piszę się nie o wielkich gerojach, patriotach i innych wspaniałych. Ja tutaj mam ewidentną karykaturę tego wszystkiego, Lolka, które sra na Ukrainę, wie wszystko lepiej ale jednocześnie jest dobrym człowiekiem, po prostu egocentrykiem, wojownikiem. Idealna postać, przerysowana do granic możliwości i defacto nie muszę nic koloryzować.

Jeszcze raz, jak ktoś ma namiary na jakieś media, redakcje itp. odzywać się, najlepiej aby potem mirki mogły przeczytać spokojnie.

#ukraina #rosja #wojna

#thumbingthestans -> to się obserwuje

#fotografia
N.....2 - Tekst o Lolku naskrobany, przygotowany, wisi zablokowany hasłem na blogu ze...

źródło: comment_NHpFQus8guNDhIFSNN17Y9PHUdW8EfiW.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Rzuciłem go do kilku mediów, też z polecenia. Jak wszyscy mnie obsrają, albo będą #!$%@? oferty


@Nero12: Serio nikt nie chciał? Takiego tekstu? Wstyd redakcje, wstyd
  • Odpowiedz