Wpis z mikrobloga

Ehh, #friendzone level master...

Mam koleżanki które of course mają chłopaków ale gdy przychodzi do tego by się wygadać to do kogo pierwszego idą ? Tak, zgadliście, do mnie.

Dzisiaj to samo, chcieli iść na pizze i oznajmiły że beze mnie to będzie kiepsko :| Co za #!$%@? przegryw ze mnie, świetnie dogaduje się z dziewczynami, poprawiam humor, ogólnie fajnie się gada ze mną, zawsze tylko słyszę tekst: "Gdyby mój chłopak tak myślał..." ale dalej jestem #tfwnogf Co za #przegryw ze mnie...

#piwo ##!$%@?
  • 52
Nie wiem co masz robić, nie jestem facetem, ale taka natura kobiet niestety, że szukają jakichś pojechanych psycholi, którzy ich olewają, czasem zeszmacą, zdradza, rzucą i zrobią tysiąc innych rzeczy, a mimo to są panami sytuacji.
@login_zajety_sic: Jest mnóstwo dziewczyn, które są wolne i są interesujące. Może po prostu ich nie dostrzegasz? W kwestii związków nie ma co się napalać, byle tylko być z kimś.

Według mnie to tak nie działa. Lepiej pocierpieć samemu, żeby potem znaleźć odpowiednią osobę, niż męczyć się z kimś nieodpowiednim dla zasady.

@shadowsof2: Głupoty, colego.
@kuba668: bardzo mozliwe, możliwe też ze mu brak jaj by zrobić ten pierwszy krok. Przykładowo : jest w firmie jedna dziewczyna która pracuje na bufecie i cala moja znajomość z nią to cześć i narazie. Jako że jestem teraz wypity to nagle jestem odważny i pomyslalem żeby wypalić tak z dupy do niej czy by nie poszła na kawę, obstawiam ze może być starsza, nie wiem czy jest sama, ot tak
@login_zajety_sic: Daj spokój, wiekiem się przejmujesz.

Wytrzeźwiej, bo rozmowa po alkoholu nie jest najlepszą opcją, i napisz.

Nie uda się - trudno. Uda się - dobrze, takie było założenie.

Jak będziesz marudzić na mirko to żadna nie przyjdzie i nie rzuci się tobie w ramiona. Trzeba próbować.
@login_zajety_sic: no to zagadaj, nie masz nic do stracenia :)

To całkiem proste - nie dajesz babie wejść na głowę, no może nie od razy traktowanie jak gówno.

Gdybym nie odważył się pewnego dnia na zagadanie, to bym dalej był stuleją i prawilnym prawiczkiem.

KTO NIE GADA, TEN NIE RUCHA.
@login_zajety_sic: Jak ją jutro zobaczysz, powiesz: "Cześć! (Tu mały uśmieszek) Nie miałabyś nic przeciwko, gdybym wyrwał Cię na kawę i rogala?"

ok, może bez rogala.

MUSISZ się odważyć. Nie ma, że spróbuję. Albo zagadasz jutro, albo pojutrze. Jak jest Ci bardzo ciężko w gadaniu z laskami. Jak coś to wołaj, jestem ciekaw, jak Ci pójdzie!

No i trzymam kciuki!