Wpis z mikrobloga

@Wykupiciel: lokaty to przewaznie syf, ale mozesz dac do idea banku na krotkoterminowa (chyba miesiac / 2 miesiace) i jak zmienisz zdanie to mozesz wyplacic w kazdym momencie zachowujac odsetki. (nie jestem pewien czy to byla idea bank czy gettin bank). Nie trzeba miec konta.
@Wykupiciel: w sumie to jak nigdy nie grales u bukmachera to wejdz na expekt i tam maja promocje dla nowych uzytkownikow, ze jest cashback do 222zl. Obstawiasz zaklad np na 2.00 za 222zl i jak wygrasz to masz 444zl a jak nie trafisz to ci zwracaja pieniadze, ktore obstawiles. W obydwu przypadkach mozesz je od razu wyplacic.
@Wykupiciel:

KUP SOBIE, #!$%@?, ORANGUTANA! Tak, #!$%@?, owłosionego orangutana, nie mówimy tu o jakiejś #!$%@? kapucynce czy innym #!$%@? szympansie. Nie pytaj mnie skąd masz go wziąć, bo to nie mój problem. Orangutana nazwij Clyde (to nie podlega żadnej dyskusji, wszystkie orangutany mają na imię Clyde - nie pytaj dlaczego, tak działa życie). Zacznij bujać się z orangutanem po mieście, zabieraj go dosłownie, #!$%@?, wszędzie: do klubów/pubów, parków, na rynek, dworzec,