Wpis z mikrobloga

Drodzy Wykopowicze!

Jak mówi Kohelet 'Każda rzecz ma swój czas'. Czas na mnie.

Zabawiłem na łamach portalu ponad trzy lata jako zarejestrowany użytkownik, chociaż niezarejestrowany byłem jeszcze długo wcześniej. Spędziłem tu sporo czasu, dodając, przekopując, czytając, dyskutując. Poznałem wielu ciekawych ludzi, przenosząc kontakt z niektórymi w rzeczywistość. To właśnie dzięki Wykopowi, po AMA najprawdopodobniej niedługo wydam książkę.

Żegnam się z nutką żalu, jednak muszę to zrobić. Droga społeczności, Wykop powoli ale systematycznie robił się środowiskiem coraz mniej przyjaznym. Czary goryczy dopełniła ostatnia #afera , z której nie wyciągnięto w zasadzie żadnych poważnych konsekwencji. W ostatnim czasie na mikro chyba wszystko zostało w tej sprawie już powiedziane. Rażąca niesprawiedliwość, kolesiostwo. Non possumus. Zabawa w tym bagienku niech sobie trwa dalej, ale beze mnie. Życie jest za krótkie żeby je tutaj przeklikać.

Piosenka

Gdyby w przyszłości ktoś chciał się zemną skontaktować to będzie to możliwe za pośrednictwem meila kontakt[@]michalpiec.pl

Oczywiście zachęcam do śledzenia www.michalpiec.pl

#oswiadczenie #pozegnanie #emoquit #logistykabezdomnosci #ts3 #afera #nobodycares #nutkapatosu
  • 70