Wpis z mikrobloga

@printf: za ten stary komentarz kiedyś dostałem bana i przeprosiłem. Janusz obraża, ma multikonta i nie poniósł nigdy kary.

Ale sprawiedliwość go dosięgnie bo za jego dawne wyczyny będzie podlegał karze pozbawienia wolności do lat 3.
  • Odpowiedz
Ale sprawiedliwość go dosięgnie bo za jego dawne wyczyny będzie podlegał karze pozbawienia wolności do lat 3.


@Stadler: jakie wyczyny? Serio pytam bo jeszcze niedawno się wszyscy śmiali jak janusz groził sądami itp. a teraz już kolejny raz widzę, że piszesz tak samo:P Tak samo było z doszukiwaniem się multikont na podstawie daty utworzenia konta, nagłej zmiany aktywności aktywności (nie chodzi mi o internetowego), sugerowaniem agentury - wszystko to co było
  • Odpowiedz
@Stadler: ja nie wyśmiewałem nigdy zmieniania przez kogoś awataru. Zresztą tyle tych Fancy Fancy, a Top Cata nie było jeszcze we własnej osobie;] Cieszę się i tak, że większe zarzuty niż udział w hucpie awatarowej na mnie nie wiszą;]

Edit: no dobra, wyśmiewałem te wasze wojenki, a sam teraz trochę w jednej biorę udział ale tylko pośrednio:P
  • Odpowiedz
@pan_Kmicic: twoi koledzy donmuchito oraz stefanescu mają tryzuby.

Najbardziej mnie śmieszy, że tylu Ukraińców znam i żaden, ale to absolutnie żaden z nich się z tym tak nie afiszuje tak jak tutejsi ukrofile. Bardziej ukraińscy od samych Ukraińców.
  • Odpowiedz