Wpis z mikrobloga

Co siedzi w głowie człowieka, który widząc #pokazmorde ładnej dziewczyny szybko to zapisuje? Po #!$%@? to komuś? Na wypadek jakby usunęła?

OOOO JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY HAKER. ŁADNA LASKA, ZAPISZĘ JEJ FOTKĘ SOBIE MOŻE PÓŹNIEJ SIĘ PRZYDAĆ MIRKOM. A JAK SIĘ NIE PRZYDA MIRKOM TO BĘDĘ MIAŁ FOTKĘ FAJNEJ LASKI.

Do tego jakieś włochate trolle jak Czeski kręcą z tego gównoburzę. A na co dzień takie dziewczyny oglądają tylko w formacie .jpg Co za poziom...
  • 29
@dyrmac: ja zapisuje zdjęcia z tagu #pokazpsa, żeby miec w jednym miejscu wszystkie psy mirków, potem pokazuje je moim psom i razem sie śmiejemy jak jest tam jakiś przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest zabawnie, polecam.
@dyrmac: #!$%@? dawno nie czytałem takiego biedackiego #!$%@?, kto komu broni zapisywania jakichkolwiek zdjęć? Jeżel dupeczka jest na tyle głupia żeby uploadować swoje zdjęcia (jakiekolwiek by one nie były) to musi się liczyć z konsekwencjami, atencja #!$%@? kosztuje. Znalazł sie biały rycerz #!$%@? mać.
@dyrmac: tez tego nie rozumiem i szczerze mówiąc jak widze, że ktos wrzuca zapisane foto to mi tej osoby szkoda. Od razu widze totalnego przegrywa albo niedojrzałego emocjonalnie dzieciaka, bo jak dla mnie nikt dojrzały nie robi takich rzeczy [bo po co?]. I nie ma w tym negatywnych emocji z mojej strony [moje foto też niektórzy mają zapisane], raczej właśnie obojętność+ odczucia takie jak wyżej opisałam.
@dyrmac: ehh porównanie atencji w internecie do gwałcicieli #!$%@? mać idź ty człowieku w #!$%@?. Każdy kto pokazuje swoją morde w internecie musi się liczyć z konsekwencjami, czy to przeróbki czy non-life'y fapujące do zdjęć, taki jest życie i taki jest internet więc na #!$%@? w ogóle ta dyskusja?