Wpis z mikrobloga

@FriQ: nie mam zamiaru iść walczyć i ginąć za nikogo, ale te wersety dotyczą przelanej krwi naszych rodaków z poprzednich pokoleń, po to, żeby Polska była w ogóle na mapie. Więc twój tekst "wielki #!$%@? w dupe Polskiej Ziemi" jest dla mnie conajmniej #!$%@? na poziomie kogoś kto sobie z tego nie zdaje sprawy, albo co gorsza profanuje tą historię.

"Nie mam zamiaru nic robic dla tego chorego kraju poki cos
@konradzicho: tak bardzo w dupie ten kraj. Wolnosc niby odzyskana to i tak 'wladza' wyprzedaje i sprzedaje sie i polske jak i komu chce.

Wybory tak bardzo sfalszowane. Nikt nic nie robi. Normalnie #!$%@? pucz trzeba. Wszystkichh z jakakolwiek przezzloscia jakiejkolwiek dzialalnosci politycznej czy pochodnej starego rezimu albo wywlaszczyc i rozstrzelac. Albo przynajmniej zakazac politykowania.

Ale nie w tym #!$%@? kraju zawsze wszystko tak bardzo #!$%@? musi byc.
@FriQ: Dla Ciebie każda oznaka patriotyzmu to "gimbopatriotyzm" albo "cebulopatriotyzm"? Mówi się, że podróże poszerzają horyzonty, a mimo to wykazujesz się dość mocnym ograniczeniem.

Możesz mieć w dupie co chcesz i kogo chcesz, i oczywiście masz swoje racje, po prostu #!$%@? z twojej strony jest to, że podcierasz sobie dupę wartościami dla innych ludzi ważnymi.

#!$%@? w dupę polskim zdrajcom, ale nigdy Polsce.

Musiałbyś zrobić dużo więcej, żeby zasłużyc na moją
@konradzicho: ehh... no dobrze... wypowiem sie po ludzku (troche bardziej po ludzku) bo, czemu nie.

Wykształcenie wyzsze zawodowe (licencjat) robilem sobie zaocznie. Sam pracowalem i placilem za studia, tak samo za zaoczna mgr, ale mgr nie skonczylem bo nie bylo sensu. Dlatego mam 'tylko' licencjat z filologii angielskiej. Jeżeli chodzi o IT to nie jestem programista, troche umiem, ale nie na tyle zeby ogarniac skomplikowany i zlozony kod.

Jestem project managerem,
@Pantograf: trzeba być jebniętym turbo, żeby w obecnej sytuacji ginąć za ten kraj. Na te ziemie jest rzucony jakąś #!$%@? klątwę i tu nigdy nie będzie dobrze, wydaje mi się, że gdyby teraz np: na Dolnym Śląsku zrobiono plebiscyt na przyłączenie do Niemiec, większość byłaby za. Ten kraj jest #!$%@? totalnie, żeby godnie żyć musisz #!$%@?ć jak wół ciągle kombinować, a i tak ledwo wystarcza na #!$%@? jedzenie i opłatę klatki
@FriQ: No dajże chwilę :P

Co do twoich potyczek politycznych i tego, że Ci się chciało, to nie uważam, że to niewiele, szacun, że Ci się chciało.

Sam w dzieciństwie mieszkałem w grajdole, gdzie burmistrz był Bogiem, a mój ojciec stracił pracę nauczyciela, bo śmiał otwarcie krytykować, zarówno jego, jak i dyrektora szkoły, który z burmistrzem klepał się po pleckach i który oszczędzając na węglu utrzymywał w szkole temperaturę w okolicach