Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu:

http://www.wykop.pl/wpis/10420926/wybory-tak-bardzo-sfalszowane-nr-obwodu-glosowania/

Nie pozwalam na robienie ze mnie idioty i debila. Wy jednak łykacie wszystko, o czym świadczy duża ilość plusów przy tamtym wpisie. Wyniki zostały sfałszowane - co udowadniam po raz drugi. Okazuje się, że wyniki, które były wywieszone na oknie tej komisji są całkowicie inne niż na stronie PKW. Niejaki @matthew szuka afery jakbym to ja was oszukał a nie kłamcy z PKW. Zapomina, że odezwał się z tym dopiero 2 tygodnie po nagraniu mojego filmu! Mój film nagrany rankiem - dzień po 1szej turze wyborów. No i wtedy (w momencie nagrania i umieszczenia filmu) wyniki były sfałszowane, nawet jeśli poprawili protokół i z trzech głosów nagle wzięło się kilkanaście gdy wstawili wyniki na stronę PKW (a to dopiero tydzień później!). Co nie znaczy, że ja w te wyniki i tak uwierzę. Na Ruch Narodowy rzekomo zagłosowały 3 osoby - według kartki wywieszonej na oknie szkoły, a na stronie PKW widnieje kilkanaście głosów.

Pomyślałem, że może pomyliłem obwód 8 z obwodem 9, bo obie komisje były w tym samym budynku. Ale w obu przypadkach wyniki są CAŁKOWICIE ODMIENNE od wyników z kartki wywieszonej na szkole. Tak samo z wynikami Nowej Prawicy - inne na stronie PKW i inne wywieszone w szkole i widoczne na filmiku. To jest jeszcze większa afera moim zdaniem. Bo którym wynikom wierzyć? Ja nie wierzę żadnym. Zresztą, niski wynik SLD świadczy o tym, że te wybory były sfałszowane (co nie znaczy, że popieram SLD).

#wybory #wyborysamorzadowe2014 #pkw #bialystok #4konserwy #neuropa #nowaprawica #korwin #ruchnarodowy #knp
Pobierz A.....o - Odnośnie tego wpisu: 

http://www.wykop.pl/wpis/10420926/wybory-tak-bardzo-...
źródło: comment_U0RoK6wZtBAgh28s4CBqYvEC964JKK77.jpg
  • 25
@kuspajew: Pewnie powiedzą, że ten ich program do zliczania sprawiał problemy itd. Zawsze znajdą jakąś wymówkę. Tylko pewnie wyniki PiS, PO, PSL wywieszone na oknie były właściwe lub bliższe oficjalnym wynikom ze strony PKW.
@Axelio: Ludzie z neuropy nie wiedzą co to honor zaraz wymyślą jakaś żałosną wymówkę albo zmienią temat albo ktoś z nich doda prześmiewczy wpis, są przewidywalni jak sraczka po surowych ziemniakach.