Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Każdemu plusującemu ten wpis na nocnej polece jakiś dobry porno film.

  odpowiedzi (19)

 • avatar

  Czołem Mirki, wracam z aktualizacją historii rozpoczętej w tej nitce.
  Zanim mieliśmy zacząć cokolwiek robić ze sprawą antagonisty, postanowiliśmy znaleźć na spokojnie jakieś mieszkanie zastępcze, gdyby akurat było potrzebne. W międzyczasie wszyscy się jedynie mijaliśmy, było nad wyraz spokojnie.
  W sobotę bohater wstawił pranie i o 16:30 gdzieś wyszedł. Ja z różowym paskinem wyszliśmy ok. 20:00. Do naszego wyjścia nie wrócił.
  W mieszkaniu byliśmy z powrotem ok. 7:30, pralka nadal była włączona, pojawiły się jego spodnie w łazience, rzucone dość niedbale i brudny, zaschnięty talerz w kuchni. Poszliśmy spać.
  O godzinie 17:00, kiedy to się obudziliśmy, nadal go nie było. Były jego wszystkie buty, kurtka, auto, wszystko, prócz niego.

  [pokaż spoiler]
  Wracam dziś po 19:00 z zajęć, nadal nikogo nie ma. Jego telefon nie odpowiada. Na FB siedział praktycznie bez przerwy, a od ok. godziny 3:00 w niedzielę nie logował się.
  Ponad godzinę temu dzwoni domofon, kilka razy, po jednym sygnale. Zobaczyłem za oknem normalną parę, czyli to nie lokalne lumpy. Poszedłem czekać przy słuchawce, bo przy jednosygnałowych strzałach nie miałem szans dobiec. Usłyszałem pukanie w okno pokoju współlokatora. Okazało się, że to ojciec bohatera.
  Poszedłem czym prędzej otworzyć, przyjechał razem z żoną zobaczyć czy wszystko ok z synem, bo nie mają z nim kontaktu od soboty. Mówię Wam, Mirki, moment, w którym powiedziałem, że też go nie widziałem od soboty, był naprawdę trudny. Fala smutku przeleciała przez oczy rodziców, którzy przyjechali tu szukać w środku nocy dziecka.
  Podpowiedziałem gdzie szukać komendy policji i pojechali.
  Chwilę temu wrócił spoko ziomek. W pokoju znalazł pudełko po sportowych butach z fakturą z soboty. Najwidoczniej wyszedł w nowych butach w nocy, nie wiadomo po co i dokąd. I nie wrócił.
  Jesteśmy wszyscy naprawdę zdenerwowani, jest, jaki jest, ma bardzo dziwne poczucie humoru, ale boimy się czy czegoś sobie nie zrobił.
  pokaż całość

  odpowiedzi (43)

 • avatar

  Pora na nasze kolejne już #rozdajo
  Pytacie o sklepy z koszulkami, polecane t-shirty, #koszulki bez rękawów etc.

  Dlatego mamy do rozdania nowe, oryginalne #t-shirt 'y lub koszulki bez rękawów firmy Jack&Jones, Selected Homme lub Only&Sons.

  Krótko o nas.
  LUXED.pl to Sklep z Markowymi Spodniami. I nie tylko. Oferujemy nowe, oryginalne, niespotykane ubrania firm: ONLY & SONS, Jack & Jones i Selected Homme w cenie wyraźnie niższej od bardziej znanej, zagranicznej konkurencji.

  Nagrody:

  pokaż spoiler Ukryty tekst...- za każde 700 plusów losujemy za pomocą #mirkorandom jedną dowolną koszulkę z naszego sklepu . Jak wyplusujecie 1400+ to dwa produkty, jak 2100+ to trzy itd. Jak 7000+ to 10 :)

  Link do sklepu http://www.LUXED.pl

  Wysyłka #pocztex na wybrany Urząd Pocztowy - #zadarmo na terenie PL.

  Warunki:
  - zaplusowanie tego wpisu oraz (równie ważne) wklejenie w komentarzu linka do wybranej koszulki wraz z wygenerowanym rozmiarem (Po kliknięciu w wybrany rozmiar link wygeneruje się na górze w pasku. Bez tego sorry Gregory!)
  - zielonki mogą brać udział lecz tylko Ci zarejestrowani do wczoraj tj 26.03.17r.
  - czas trwania do końca wtorku 27.03.17r, wyniki zapewne kilka minut po północy

  Fajnie by było jakbyście obserwowali:
  tag #luxed (gdzie ogłosimy wyniki)
  oraz nasz profil na fb:
  https://www.facebook.com/luxedpolska/

  I taka rada odnośnie zakupów odzieży przez internet, czyli jak zamówić raz a dobrze:
  http://luxed.pl/cms/5-jak-dobrac-rozmiar

  Mirasy spod tagów #ubierajsiezwykopem #modameska czy #streetwear zapraszamy Was.

  pokaż spoiler Ukryty tekst...Gównoburza za raz, dwa, trzy...
  pokaż całość

  odpowiedzi (128)