:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (13)

Trochę nie w temacie afery, ale takie #coolstory z dzieciństwa mi się przypomniało.
    W wieku 4-5 lat miałem pluszaka małego Simby z Króla Lwa. Jako, że Król Lew był wtedy moim ulubionym filmem, to baaaardzo go lubiłem, w domu praktycznie się z nim nie rozstawałem, nie mówiąc o tym, że bez niego nie mogłem zasnąć.
    Jakoś tak się stało, że go zgubiłem. Strasznie wtedy płakałem, przeszukaliśmy wszystkie zakamarki, no ale Simby po prostu nie było.
    Po 2-3 miesiącach udało mi się go znaleźć, chyba na łóżku, nie pamiętam już dobrze.
    Nie byłoby w tym nic dziwnego/wartego wspominania, gdyby nie fakt, że był to duży, dorosły Simba z tą całą czupryną.
    Rodzice powiedzieli mi wtedy, że Simba zniknął, bo musiał dorosnąć. No, ale skoro już dorósł, to do mnie wrócił.

Tak sobie myślę, że to jedna z najzajebistszych rzeczy, jakie rodzice mogą zrobić dla dziecka.
    pokaż całość

odpowiedzi (11)

Mireczki, dzisiejsze #onionrozdaje z okazji 250 obserwacji tagu.
    Do rozdania 8 x AVG Internet Security 2015 1PC/3Lata oraz 1 Klucz steam, do gry o wartości + 16,99 EUR

Zasady proste.
    Zwycięzca wybierany z:
    2x Plusujących ten wpis.
    2x Obserwatorów tagy #onionrozdaje
    5x Obserwatorów mojego profilu.

Losowanie jutro w godzinach wieczornych.

#rozdajo
    #rozdajosteam
    #antywirus
    #zadarmo
    #wincyjtagow

Jeśli nie chcesz widzieć jak uszczęśliwiam Mirków, to dodaj #onionrozdaje na #czarnolisto
    pokaż całość

odpowiedzi (21)