Wpis z mikrobloga

"Mój stary to fanatyk zegarków..." tak moje dzieci będą pisały o mnie na mirko za kilka lat. Właśnie wczoraj zakupiłem sobie #zegarek Parnis Portuguese Power Reserve (wiem, chinol, ale za tę cenę cudo), a już szukam kolejnego. Wiem, cebula i bieda. Co z tego, że mógłbym wydać na zegarek średnią krajową lub więcej, skoro za tyle mogę mieć ich kilka? Ważne, że mi i różowemu paskowi się podoba.

#parnis #zegarki #chinskiecuda
cofko - "Mój stary to fanatyk zegarków..." tak moje dzieci będą pisały o mnie na mirk...

źródło: comment_AI9p7WIfVP0g81enIFlSD3iZT0GDIsAB.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@dillmach: kupiony w Polsce, 399 zł z wysyłką, ale potrzebuję dość szybko. Na Ebayu i aliexpress po $90-$110 około, ale dostawa parę tygodni :(
  • Odpowiedz
Wiem, cebula i bieda. Co z tego, że mógłbym wydać na zegarek średnią krajową lub więcej, skoro za tyle mogę mieć ich kilka? Ważne, że mi i różowemu paskowi się podoba.


@cofko: Skoro musisz to z siebie wyrzucić i wytłumaczyć się z zakupu to coś jest i tak nie halo, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ważne, że mi i różowemu paskowi się podoba.


@cofko: I o to chodzi. Zresztą uważam, że lepiej że ma wprost na tarczy napisane Parnis, niż miałby udawać oryginalnego IWC, to jest dopiero cebula i bieda - umysłowa. Ciekawe jak się będzie sprawował werk po kilku latach.
  • Odpowiedz
@cofko: ten zegarek to dobry, świadomywybór. W cenie do 400 zł nic lepszego automatycznego nie znajdziesz, a fakt, że wybrałeś coś automatycznego i nawet ze wskaźnikiem rezerwy świadczy o pewnym zainteresowaniu tematem.
  • Odpowiedz
@cofko: fajny jest, jak z detalalami, koronką, paskiem? Przyznam się, że od dość dawna za mną taki chodzi ;)

btw. imo póki to nie jest podróbka (czytaj nie ma napisane IWC, marina militae itp.) to żadna cebula w takim chodzić ;)
  • Odpowiedz
@Nytalith: @mrpandominik: porobię foty jak dostanę, wczoraj dopiero zapłaciłem, więc przelew dojdzie dzisiaj.

@tranc: przyznam, że trochę czasu spędziłem nad szukaniem zegarka bardziej oficjalnego pod siebie. Teraz pora na jakiś na codzień :)
  • Odpowiedz
@cofko: pytanie mam bo dla mnie tematyka dość egzotyczna jest, czy z takim zegarkiem po kupnie trzeba iść do zegarmistrza na regulacje + oliwienie? bo gdzieś się z tym spotkałem.
  • Odpowiedz