Wpis z mikrobloga

Mircy, właśnie kupiłem sobie pierwszą w życiu lustrzankę - Canon 600D. Jestem kompletnie zielony w tych sprawach, ale mam pewien cel i marzenie, do którego będę konsekwentnie dążyć, a mianowicie tworzenie filmów. Mam nadzieję, że kiedyś będę mógł pozdrowić wykopków z rozdania Oskarów czy innych Złotych Palm XD

Od teraz do końcówki stycznia chcę chociaż ogarnąć z czym to się je mniej więcej, tzn. obsługę tego skomplikowanego urządzenia, a z końcem stycznia rozpoczyna się mój wieczorowy kurs filmowy, który, mam nadzieję, da mi jakieś wprowadzenie do tego wszystkiego. Co jakiś czas pewnie wrzucę jakieś zdjęcie, które i tak pewnie będzie kiepskie xd

Życzcie mi szczęścia :P

#chwalesie #fotografia #film
Pobierz
źródło: comment_CoiKN9kPYXS19rNZeddkLi2Naei8RKR8.jpg
  • 40
@sirrek: Jak można pić te Pellegrino z puszki w #!$%@? słodkie i mało smaku cytryny. Z włoskich napojów najlepsza jest Lemon Soda, której mi strasznie brakuje w Polsce :(
@Aditor: to mechaniczne urządzenie. Lustro tam lata i w ogóle wszystko się telepie. Żywotność aparatu to nie czas, a ilość tych telepnięć. Kręcąc filmy szybko zużyjesz aparat. Poza tym - po coś stworzyli kamery... ;-)
@Aditor: na to i na to, a potem wroci na rynek pod opisem, przebieg tylko 8k zdjec, nie krecono nim filmow ;) Po drugie bez dodatkowego sprzetu wcale nie sa wygodne w uzyciu. Po cos jednak stworzono kamery, a w cenie lustrzanki mozna kupic juz fajny sprzet.