Wpis z mikrobloga

@klaklaklik: Jest zaleta tego kabla. Da się go normalnie za ucho puścić bo oplot nie jest taki twardy. Lekko lepiej gra od standardowego, trochę wygładza. Jak chcesz różnicę większą w graniu to mają kable adl/furutech, testowałem ten za ponad 300 i różnica na shure se215 była znacząca między standardowym, już na fiio x1.
  • Odpowiedz
@Ojezu: wlasnie tak sie zastanawialem bo oryginalny kabel widzialem za ponad 2 stowy na alledrogo do tych shure'ow a tutaj taka okazja, jestem ciekaw jak sie zachowuja te z mic na kablu do iphone'a bo tez jakies znalazlem np, czy beda kompatybilne ze standardem AHJ bo narazie posiadam tylko telefon do napedzania, w planach mam wlasnie kupic fiio X1 jak wreszcie z kuroniowki zejde i pojde gdzies do roboty bo mysle
  • Odpowiedz
@klaklaklik: x1 będę sprzedawał jak x5 pojedzie i wróci z serwisu w chinach w końcu. Ten kabelek od fiio gra już lepiej od shurowego. Mnie najbardziej zaskoczył ten z furutecha bo se215 zagrały znacząco lepiej od se315 w moim odczuciu. x1 możesz śmiało brać bo nie ma konkurencji w tej cenie. Problem jest tylko z dostawwmi bo schodzi jak świeże bułki. Kabla z mikrofonem bym nie brał bo ma dłuższy jack,
  • Odpowiedz