Wpis z mikrobloga

@kravjec: nie "z siebie", a "sobie" :) Nie rób sobie bachora. Kiedyś było takie porównanie że wychowanie jednego dziecka to koszt dobrego mercedesa.
  • Odpowiedz
@Hieronim_Berelek: Nie mówię o kupowaniu niewiadomo czego. Czasem ludzie z allegro pytają o przedmiot za około 100zł czy będzie jeszcze dostępny za 2 tygodnie to po wypłacie kupią.... To znaczy, że nie mają żadnych wolnych pieniędzy
  • Odpowiedz
@laveta: to się tak żyje, żeby można było oszczędzić, albo się urlop przeznacza na zarobienie pieniędzy gdzie indziej

@Dramir: Teraz całkiem okej, ale nawet jak zarabiałem 1000-1500/miesiąc zawsze miałem odłożone pieniądze, ba!, nawet pracując za małolata na ulotkach 5zł/h miałem zawsze coś odłożone
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: a na #!$%@? ci ten "majątek". Umierasz i co miałeś z tego, że całe życie miałeś węża w kieszeni? Lepiej tak dysponować pieniędzmi, żeby żyć na jak najwyższym poziomie. Oczywiście, robiąc tak, żeby nie jechać na długach, no bo nikt nie chce dziecku zostawić długów. Ale samo czyszczenie się do 0 i wydawanie tego co SIĘ MA, uważam, że to jest normalne.
  • Odpowiedz
@Hadzi: twoje oszczędności po śmierci pozwolą np na pokrycie kosztów pogrzebu. Życie bez oszczędności jest skrajnie nierozsadne. Nigdy nie wiesz kiedy np. Ty lub ktoś bliski będzie wymagał kosztownej hospitalizacji.
  • Odpowiedz