Wpis z mikrobloga

#praca #januszebiznesu #ofertypracy #programowanie ale raczej #skrypty #warszawa ale nie koniecznie

Poszukuje osoby biegłej w JS

Tytułem wstępu na czym polega praca:

Pracuje w branży multimediów (poniżej więcej o mnie) i kilkoro moich znajomych sprzedaje z niemałymi sukcesami swoje szablony na envato market.

Wbicie sie teraz z szablonami lub kopiowanie juz istniejących może byc trudne dlatego pomysł na inna rzecz.

Kluczem do sukcesu, będzie tworzenie wspólnie, małych skryptów do programów pakietu Adobe (przede wszystkim, AFter effects, Illustrator, Photoshop)

Pod te programy pisze sie bardzo wygodnie, w sieci jest sporo nawet darmowych skryptów, jednak sa one malo popularne, gdyz robią zwyczajnie brzydkie rzeczy.

Programiści w 2 kolejności myśla o wyglądzie (nie wszyscy :) co całkiem zrozumiale. Dlatego połączenie moich umiejętności i sprawnej osoby od JS da sukces i dobrą sprzedaż.

Pare słow o mnie: Moje animacje można oglądać na antenie: tvp hd, tvp kultura, kuchnia tv i tele5, sa to oprawy programów.

Swego czasu duzo pracowałem we flashu w action script2, wiec znam JS.

Aktualnie w Muzeum Narodowym w Warszawie można oglądać film, którego jestem współpomysłodawcą. Wykonywałem tez stereoskopie, gdyz film jest w tej technice.

Na życzenie wysyłam linki.

Jestem zatem gwarantem profesjonalnej jakości wykonywanych rzeczy wiec, od strony wizualnej na pewno będą one na wysokim poziomie.

Płatności na Envato przychodzą 15 każdego miesiąca, wiec juz w styczniu byly by pieniądze.

Najlepszym pomysłem jest abyśmy robili jedna kompleksową rzecz (animacja lub grafika + skrypt) nie dluzej jak 1-2 dni

Tak abyśmy od razu mogli śledzić które z naszych rzeczy sie najlepiej sprzedają, poza tym najlepiej sie sprzedają rzeczy nie przekombinowane, a zwyczajnie pomocne.

Swoja ofertę adresuje tez do #programistow gdyz możemy tworzyć tez, kompilowane pluginy

jednak na początek, najlepiej jest zacząć od skryptów.

Jesli konkretnie sie podejdzie do tego tematu, bedzie mozna na tym sporo zarobić.

przyklady na zywo:

aktualnie jestem na freelansie, wiec jestem dyspozycyjny.

Można sie ze mna ze skajpowac, zdzwonić lub spotkać jesli ktos ma ochote w #warszawie

na początek mozemy zrobic, long shadow effect
-18 - #praca #januszebiznesu #ofertypracy #programowanie ale raczej #skrypty #warszaw...

źródło: comment_ndDdhLgjhsmUhKphwg2hEtiPAxxiuOyt.jpg

Pobierz
  • 6