Wpis z mikrobloga

@MaxiKaz1991: to powiedz mi gdzie jest napisane że pies MUSI mieć kaganiec? Musi być na smyczy ALBO mieć kaganiec. Przykładowo: czym zawiniła starsza osoba (ma słaby wzrok), wychodząca z psem na smyczy i sprzątająca po nim, której pupil zjada taką niespodziankę?

Taki #!$%@? który to podrzuca powinien dostać porządny #!$%@? i karę grzywny.

A to, że ludzie nie sprzątają po swoich psach to jest inna sprawa.

1. Czemu zwierzę ma ucierpieć
@MaxiKaz1991: Co ma piernik do wiatraka? Z twojej wypowiedzi wynika że sytuacja jest akceptowalna gdy ktoś robi takie rzeczy.

Rozumiem że jak mnie #!$%@?ą dzieciaki bawiące się na placu które są zbyt głośno to mogę podać im cukierki z trucizną bo przecież jakby były nauczone że od obcych się nie bierze rzeczy to by się nic nie stało?

Rozumiem że jak źle zaparkujesz i przebije ci opony oraz porysuje karoserie to
@dawik29: Nigdzie nie napisałem, czy pies musi mieć kaganiec, czy smycz, czy nie musi, nawet tego nie wiem, nie mam psa i się nie interesowałem.

Nie wiem gdzie w zdaniu: > "Gdyby piesek miał kaganiec to by nie zjadł." odczytałeś "pies musi mieć kaganiec i smycz".

Dodałeś do tego historyjkę z starszą osobą ze słabym wzrokiem, co dla mnie jet totalne WTF i nie wiem o co ci chodziło.

Ja jakbym
@Kajmel: No to kup pieskowi normalny metalowy, no chyba, że masz w dupie zdrowie i życie psa. Ale w takim przypadku to raczej nie nadajesz się do tego by mieć psa.

Co ma piernik do wiatraka?


@termin86: A to, że porządny kaganiec fizycznie uniemożliwiłby psu zjedzenie takiego świństwa.

Niektórym się chyba coś #!$%@?ło i myślą, że stwierdzeniem "Gdyby piesek miał kaganiec to by nie zjadł." daję jakieś moralne przyzwolenie dla