Wpis z mikrobloga

im mniej czasu spędzam na wykop.pl, tym zdrowszy jestem na umyśle i ciele. ale i to ma swoje złe strony.

przez kilka dni musiałem wszystkie majtki zastąpić nowymi bo mi tak jądra urośli. a penis urus tak, że musiałem dokupić mu buta. jak poszedłem do sklepu obuwniczego i powiedziałem, że chcę jeden but, to mie facio od razu spytał czy lewy, czy prawy. powiedziałem, że środkowy, bo to but dla mojego penis. ten facio to tak sie z tego chichrał

dla mie to lekcja, że nie można przeginać w żadną ze stron, dlatego dziś znowu puł dnia spędzę na wykop.pl. będę brał udział w konkursach, będę plusował wpisy pt czas rosstszygnąć to raz na zawsze, jak kto sie nazywa temperuwka czy rozżutnik do gnoju. jakiegoś mirka znowu zdradzi dziewczyna, inny będzie miał urodziny i dam mu plus, ktoś będzie się kłucił czy wychodzi się na dwur, czy na pole, a jak dobrze pujdzie to coś ciekawego napisze ten śmieszny chłopak z torebką na głowie

szkoda że stare majtki powyrzucałem bo by sie pewnie jeszcze przydali

#lippaa
powodzenia - im mniej czasu spędzam na wykop.pl, tym zdrowszy jestem na umyśle i ciel...

źródło: comment_mk1VgsT8KB5TpgUFwj2HWfuDxEBF9y07.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz