Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wczoraj spełniłem swój cel na ten rok, wszedłem na Rysy :) #chwalesie #tatry #gory

  odpowiedzi (80)

 • avatar

  Całe życie mieszkam obok pewnej prywatnej podstawówki ale dopiero teraz wpadłem na zajebisty pomysł zarobienia troshę hajsu na dzieciakach bogatych rodziców.

  Wiadomo - bogate dzieciaki, fajne telefony, zapotrzebowanie na wifi, którego brak w szkole. Tak więc zakupiłem sobie nowy router, na którym stworzyłem sieć dla gości wymagającą rejestracji przes wysłanie smsa (bo jak niby dzieciak miałbym zapłacić za neta jak nie tym sposobem?).

  Pomysł piękny - jeden dzieciak to odkryje, wyśle sms, net będzie śmigał, podsunie pomysł ziomeczkowi, itd, itp (dodam, że sieć nazwałem MINECRAFT ale zawsze można inaczej). Sms oczywiście za trochę ponad 12 cebulionów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Żeby było mało, za miesiąc planuję zrestartować całą sieć i wszystko od nowa - dzieciaki wyślą kolejnego smsa, its, itp.

  I koło się będzie kręcić. Co o tym myślicie? Już jutro próba generalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #januszebiznesu #internet #heheszki i chyba troszkę #oszukujo
  pokaż całość

  odpowiedzi (92)

 • avatar

  #postmanstories

  Pukam do drzwi. Otwiera mi adresatka, podaje list polecony i karte do podpisu. Nagle pojawia sie maly chlopiec, wygladajacy na pieciolatka. Zerka zza drzwi. Przypatruje mi sie badawczo. Usmiecham sie do niego aby dodac mu troche odwagi, bo ewdentnie wyglada jakby chcial o cos zapytac. Po krotkiej chwili postanowil sie przelamac.
  - A kim pan jest? - zapytal, czym kompletnie mnie zaskoczyl.
  - Jestem listonoszem - odpowiedzialem - A ty, kim jestes?
  Popatrzyl na mnie, popatrzyl na mame, chwile sie zastanowil i odpowiedzial stanowczo:
  - Jeszcze nikim. Ale kiedys bede policjantem.

  Usmiechalem sie szeroko i pogratulowalem wyboru kariery, czym najwyrazniej sprawilem brzdacowi sporo radosci bo odwzajemnil usmiech. Przybilismy jeszcze kumpelskiego zolwika, pozegnalem sie z adresatka i poszedlem w swoja strone.

  Humor na caly dzien zapewniony :)

  #coolstory #truestory
  pokaż całość

  odpowiedzi (44)