:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirkowie, jakiś czas temu spotkała mnie #dziwnasytuacja z udziałem #rozowypasek.
    Wychodzę ze sklepu tuż przed zamknięciem (po 21, już ciemno). Kieruję się na parking. Otwieram auto i widzę, że w moją stronę kieruje się kobieta. Odchodziła właśnie od innego samochodu, którego właściciele wyraźnie jej czegoś odmówili. Już myślałem, że będzie żebranina i patolodzy, ale dziewczyna była ubrana całkiem normalnie. I teraz się zaczęło:

- Proszę pana, mam prośbę... - mówiąc to w całkiem żałosnym tonie.
    - Tak...?
    - Jestem w trzecim miesiącu ciąży [nie było nic widać, ale może to jeszcze nie ten czas].
    - No...?
    - I chciałam poprosić, żeby mnie pan podwiózł do domu. Bardzo źle się czuję. [wyglądała normalnie, jednak ton, w jakim to wypowiadała, rzeczywiście sprawiał wrażenie, jakby mówiła prawdę]

Nie podwożę obcych ludzi, szczególnie w nocy. Dlatego też dopytywałem, o co chodzi:

- Nie może pani jechać taksówką?
    - Nie mam przy sobie pieniędzy [a co z opcją "zostawię swoje dokumenty w taksówce i dam panu pieniądze, jak przyniosę je z domu"?]
    - A gdzie pani mieszka? - już zacząłem się łamać.
    - #katowice. [to jakieś 40 km w dwie strony od miejsca wydarzenia]
    - Dobrze, niech pani wsiada - zgodziłem się.

I tutaj stało się coś nieoczekiwanego. W historii pojawiła się nagle trzecia osoba, o której wcześniej nie było mowy.

- Super! To niech pan chwilę poczeka. Pójdę jeszcze po swojego chłopaka - zaczęła się już odwracać.

W tym momencie zaświeciła mi się lampka w głowie... Jaki chłopak, do cholery?! I co? Ona usiądzie z przodu, on z tyłu i mnie wywiozą w pizdu.

Odmówiłem. Czy słusznie? Nie wiem. Było zbyt dużo pytań i sposobów dojechania na miejsce. I jeszcze ten chłopak, o którym wcześniej nie było mowy.

Co sądzicie, Mirki? Może ktoś miał podobną sytuację?
    pokaż całość

odpowiedzi (22)

Wpadły mi w sidła dwie kopie #thiswarofmine , więc jedną rozdam w ekspresowym #onionrozdaje
    Zasady tradycyjne:
    Spośród plusujących wyłonię osobę która dostanie kod aktywacyjny do gry na #steam
    Czas macie do 23.
    Gift wyślę w nocy bądź rano na PW.

pokaż spoiler Każdy chętny musi mieć odblokowane PW inaczej losuję inną osobę.

Zapraszam do obserwowania tagu #onionrozdaje

Jeśli nie chcesz widzieć wpisów w których rozdaje antywirusy, gry na steam i konta premium to doaj tag na #czarnolisto

#rozdajosteam #rozdajo
    pokaż całość

odpowiedzi (13)

A na śląsku lody mamy takie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #slask #heheszki

odpowiedzi (16)