:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

znacie tego hakera? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #celebgate #4chan

odpowiedzi (5)

Takie małe #coolstory gdy wracałem z rozpoczęcia roku autobusem

Podjechał autobus, wsiadam do niego, rozglądam się, tylko jedno miejsce wolne. Bez zastanowienia usiadłem na siedzeniu i jedziemy. Kilka przystanków dalej widzę jak do autobusu wchodzi jakiś siwy starszy pan, na dodatek z laską, widać że taki trochę zmęczony i słaby więc ustąpiłem mu miejsca i stanąłem sobie blisko niego. Parę minut później miejsce obok tego pana się zwolniło to sobie obok niego usiadłem. Starszy pan mi podziękował i powiedział mi że on od 7 na nogach sprawy załatwia i że bardzo mu miło że mu tego miejsca ustąpiłem i ogólnie taki spoko starszy pan. "Zabawa" zaczęła się gdy na jednym z przystanków do autobusu weszły 3 głupie cipy, które niestety znam i one także znały mnie, a jako że nigdy jakoś specjalnie się nie lubiliśmy nawzajem usiadły zaraz za mną. Przez jakieś bite 30 minut te tępe dzidy rżały na cały autobus z, według nich śmiesznych docinków na mój temat. Widać było że nie tylko mi to przeszkadzało bo siwy pan obok mnie co chwila mruczał coś pod nosem. W pewnym momencie pan dziadek nie wytrzymał, wstał i krzyknął do tych głupich dziewuch

pokaż spoiler > Zachować się nie potrafią, gówniary jedne. Furmanką wam jeździć, a nie razem z ludźmi autobusem, małpy jebane.

Wybuchłem śmiechem tak srogim, że prawie oplułem panie przede mną. Do końca trasy wszystkie 3 idiotki siedziały cichutko jak gdyby nigdy nic, a ja nawet teraz mam z tego niezły ubaw :D
    pokaż całość

odpowiedzi (11)

UWAGA MIRKI I MIRABELKI ! KONKURS! Mam do rozdania troche kasy. Wiadomo nie rozdam wszystkiego. Rozdam 3x 50 i 2x 20 funtow 5 osobom. Każda z 4 karteczek na funtach ma ukryty numer na drugiej stronie. Kto jako pierwszy trafi numer jednej z 4 karteczek wygrywa kasiore. Przedział numerów od 1 do 2000. W losowaniu biora udzial tylko osoby ktore zaplusujo ten wpis i wpiszą numer w komentarzu. Jedna osoba może wybrać tylko 3 numery. Jedną 50 wygrywa osoba za najbardziej zaplusowany komentarz. Gramy do 00;00 angielskiego czasu. Powodzenia #konkurs #rozdajo #rozdajozadarmo #glupiewykopowezabawy pokaż całość

odpowiedzi (811)