Wpis z mikrobloga

@xadereq: Właśnie była już dawno afera że admini Aimware odkryli sposób Brolego (sławnego boostera) na antyovera i starali się zaimplementować tą funkcję do cheata.. ale potem ich stronka została zddosowana, czit miał detekcję i sprawa ucichła.
@Pan_Smalec: tak szczerze to ja bym się nie bawił w cheaty w CS:GO. To jest taka gra że lepiej potrenować i wynik będzie bardziej cieszył. Ogólnie w paru grach cheatowałem(na przykład w DayZ albo w WarZ) ale nigdy jakoś żeby ludziom szkodzić i żeby odpalać ragemode i inne tego typu syfy.

W CS:GO sobie nie wyobrażam cheatować bo po pierwsze psujesz sobie maksymalnie radość z gry(przy tych dwóch produkcjach które wymieniłem
@xadereq: Najlepsze w Dayz Modzie było spawnowanie krów na spadochronach i teleport hack xD W Standalone też haxowałem bo bez aut ta gra była nudna jak flaki z olejem ( ͡ ͜ʖ ͡) Widzę że haxy to największy problem silver mirasów patrząc na ilość osób u których wylądowałem na czarno xD Troll udany.
@hacker06: patrząc na to ze w ciągu ostatniego tygodnia na 6 gier miałem 3 cheaterow (mg2) i to takich którzy potrafili dostać #!$%@? w CT na Inferno po czym odpalili ragehax i z negeva byli prawdziwymi stevie wonda to powiem Ci tylko tyle:

Idź grać w WarZ i przynajmniej w jednej grze nie niszcz ludziom zabawy