Wpis z mikrobloga

"Wpadło mi w ucho...", odcinek: 12, The Temper Trap. Subskrybuj tag: #wpadlomiwucho

Moim celem będzie przedstawienie tu utworów muzycznych oraz artystów, których ciężko byłoby znaleźć w radiu czy tv, a którzy tworzą na tyle interesującą muzykę, że warto ich posłuchać. A listę artystów, którymi chciałbym się podzielić mam długą. Miło też będzie jeśli okaże się, że artystę którego prezentuje - Ty doskonale znasz. Zatem, zaczynam...

W dzisiejszym odcinku zmieniamy klimaty o 180 stopni. Dzisiaj będzie bardziej gitarowo, bardziej melodyjnie i wokalnie. Dzisiaj przenosimy się do Australii a dokładniej do Melbourne, by zapoznać się z zespołem The Temper Trap. Jeśli ktoś lubi trochę piskliwy wokal, trochę zawodzący, trochę w stylu Chrisa Martina z Coldplay, to myślę, że znajdzie tu coś dla siebie.

Na pierwszy ogień bardzo melodyjny utwór, ze świetnym teledyskiem - "Love Lost". Polecam również ten utwór w remiksie Rock Da World, bo bas rozwala uszy. Jest moc.

Kolejnym utworem do posłuchania będzie "Drum Song", wpadająca w ucho instrumentalna kompozycja.

Dalej polecam utwór "London's Burning", z dawką mocniejszych riffów i dobrej melodii.

Teraz trochę melancholijnie, utwór "Trembling Hands". Za to ze świetnym teledyskiem.

A na koniec utwór "Rabbit Hole", chyba drugi po "Love Lost" mój ulubiony utwór.

Ciekawostki:

Wiele utworów The Temper Trap zostało wykorzystanych w reklamach, bądź telewizyjnych spotach. Utwór "Sweet Disposition" został użyty w kilku reklamach. Między innymi w reklamach Chryslera i Coca-Coli. Utwór "At World's End" został użyty w spocie Sky Sports. "Love Lost" zagościł w reklamach stacji telewizyjnej STAR Movies oraz reklamie L'Oreal gdzie wystąpiła Claudia Schiffer. "Soldier On" został użyty w spocie reklamowym Youth Alive Victoria's 2011 Summer Camp, a "Trembling Hands" w reklamach Sky Arts Playhouse. Wiele utworów trafiło również na ścieżki dźwiękowe do gier, filmów i seriali.

_______________________________________

Informacje techniczne:

Jeśli nie chcesz przegapić kolejnego odcinka to subskrybuj tag #wpadlomiwucho lub dodaj mój profil do obserwowanych.

Postaram się w miarę możliwości prezentować nowe odcinki regularnie, a każda subskrypcja będzie moim motorem napędowym.

Zatem jeśli szukasz interesującej muzyki, lubisz nowe brzmienia i nie zamykasz się na jeden gatunek - to zapraszam do subskrypcji.

#muzyka

#oswiadczenie

#wpadlomiwucho

_______________________________________

Spis wszystkich odcinków i zespołów/artystów którzy w nich wystąpili:

1. Ramona Falls

2. Bang Gang

3. Fluke

4. Anoice

5. Eskmo

6. Baths

7. #!$%@?

8. ortoPilot

9. Lamb

10. The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble

11. Kammerflimmer Kollektief
Pobierz Emtebe - "Wpadło mi w ucho...", odcinek: 12, The Temper Trap. Subskrybuj tag: #wpadlo...
źródło: comment_bxR8jhMWgrU4h0oGZIfcWPhMkqM3PwCJ.jpg