Wpis z mikrobloga

bo ja widze ze dawal link na wykop, a nie na youtube

@kwakwa: ?

filmik został dodany na wykop, gdy nie miał żadnych wyświetleń i był "kopią" innego. pisałem o tym w komciach.

+ opis tego filmiku z linkiem do jego elaboratu na wypoku. ale to na pewno przypadek.
@kwakwa: Jeżeli widzisz, że znalezisko nie zostało usunięte, oznacza to, że użytkownik nie otrzymał bana za znalezisko. Przy banie treść naruszająca regulamin jest usuwana. Nie ma więc co wiązać znaleziska z banem. Użytkownik otrzymał bana za spam w powiązanych. Jest to jedynie ban czasowy, wcześniej wysyłane było ostrzeżenie, ale niestety nie wpłynęło ono na poprawę zachowania użytkownika, dlatego moderator zdecydował się przyznać bana.
Użytkownik otrzymał bana za spam w powiązanych.


@wykop: z ciekawosci, czy mozna wskazac mi ten spam? dokladnie? Bo ja tak lukam, i widze tam tylko linki na sam wykop w powiazanych?
@wykop: W innych znaleziskach w powiazanych tez z wiekszosci linki prowadzace na sam wykop, nie na strony zewnetrzne. Czy to znaczy ze podawanie pasujacych linkow do powiazanych w znaleziskach, kierujacych na wykop - to spam? cos tu sie nie zgadza...

edit - ahaaaaaaaaa czyli dowody na bana "zniknely".... no prosze.... A wiadomo chociaz w ktorym znalezisku to sie stalo? Czy tez nie? I nikt nic nie wie? :) co ta moderacja
A wiadomo chociaz w ktorym znalezisku to sie stalo?


@kwakwa: Tak, wiadomo. Jeśli osoba zbanowana będzie miała ochotę poinformować Cię szczegółowo o powodzie swojego bana, to z pewnością to zrobi.
@wykop: Przeciez po zbanowaniu nie ma sie zadnego info, nie liczac tego co jest na pasku w profilu (wiem, bo mialem bana). Omijacie pytania jak mozecie. Ale ok. Ban jest. Dowodow na bana nie ma. Nikt nic nie wie.
Wobec tego podtrzymuje swoja teze - dostal bana za przedstawianie pewnych informacji o wosp nie bedacych w oficjalnym obiegu. Na dzien przed WOSP. Co przy "serduszku" na niebieskiej belce na gorze