Wpis z mikrobloga

@shelby0153: Czy pijakiem nie jest osoba, która chodzi napruta prawie non stop i przez to zaniedbuje ważne rzeczy?
Poza tym, jaki merytoryczny sens w tej chwili by to miało? Żadnego. Objaw zwykłego braku kontrargumentów i próba użycia czegokolwiek by Wiplera przegadać/przekrzyczeć.
A poza tym, naprawdę uwazasz, że skandowanie "pijak" na sali sejmowej w czasie gdy ktoś inny przemawia to zachowanie licujace z godnością posła RP?
To co przed chwilą działo się w sejmie to jest totalne #!$%@? zezwięrzecenie. Posłowie rządzącej koalicji skandowali gromkie "pijak, pijak" podczas przemówienia Wiplera, a Sikorski przywołuje do porządku... Wiplera.


@borowa90: Ej, ale bądźmy obiektywni - Wipler też zbyt grzeczny nie był.
@mnik1: Przypisuje mu się obrażanie Ewy Kopacz, co nie jest prawdą. Sorry, ale nie widzę porównania między wystąpieniem na mównicy (chyba po to ona jest) a skandowaniem "pijak" jak na meczu piłkarskim.
Przypisuje mu się obrażanie Ewy Kopacz, co nie jest prawdą


@borowa90: Ależ jest, wystarczy wsłuchać się w kpiący ton jego wypowiedzi. Nie chcę tu nikogo bronić, IMO wszystkie strony zachowały się nieodpowiednio, ale nieprawdziwe według mnie jest twierdzenie, że Wipler dostał "za darmo".
@Piesa: jasne, ze nie. Ale nie od dziś wiadomo, ze sejm to dno więc czego się spodziewales? A tak w ogóle Wipler sam mądrzejszy nie jest, jeśli koleś aspirujacy do roli przywódcy partii swoją wiedzę opiera na lancuszkach internetowych, memach itp. Jak go traktować poważnie?
@shelby0153: Nie spodziewałem sie aż takiego bydła. Okej. Ile razy Przemkowi zdarzyło sie wrzucić taki łańcuszek? Ja pamietam jeden raz. I to juz wyznacznik tego, że na nich opiera swoją wiedzę, na dodatek może jeszcze polityczną? Serio, jedna taka wpadka jest bardziej znacząca od wszystkich pozytywów?