Wpis z mikrobloga

Przychodzi do mnie przed chwilą Klient. Typowy Janusz dla którego PRL to coś co wspomina się z sentymentem i tęsknotą za młodością:

- [K] Huehue, ale jaja w tym sejmie, huehue! Pijak Wipler obraził panią premier.
- [JA] Nie jest pijakiem. Wiem jak wygląda pijak. Wipler to jedyny poseł w sejmie, który ma coś mądrego do powiedzenia i chciałby zmian wytykając jawnie złodziejom ich przestępstwa.
- [K] Co Ty tam wiesz. Młody jesteś jeszcze. Nie wolno obrażać kobiet w ten sposób, dobrze mu tam powiedzieli, powinien za to karę jakąś dostać. Widocznie za mało dostał od tej Policji.
- [JA] Dobra, to co podać?

#bekazpodludzi #wipler #coolstory #polakicebulaki
  • 18
@NoLajf: Opisany przeze mnie człowiek na bank karmi się TVN'em i innym telewizyjnym shitem. Zero mózgu i samodzielnego myślenia. Takich ludzi niestety w Polsce jest ogrom. Nie dziwię się, że rządzący pozwalają sobie na takie teksty w sejmie, dobrze wiedzą co działa na szarą masę i jak ona to odbierze. Merytorycznego wystąpienia popartego argumentami mało kto wysłucha, ale jak rzucisz PIJAK! PIJAK! to zaraz morda im się cieszy.