:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#coolstory #studia Jeszcze jedna historyjka odnośnie zjebanego przedmiotu na moich studiach- kulturowe uwarunkowania zachowań ludzi. Prowadziła go nawiedzona babka o ultra lewackich poglądach, zafascynowana multi kulti i ogólnie wszystkim co obce. Pani była bardzo podniecona kulturą cygańską którą bardzo zachwalała. Do tego stopnia, że na jedne zajęcia zaprosiła jakąś grubą, ubraną w etniczny strój cygankę, żeby opowiedziała o wspaniałej kulturze romskiej. Ponieważ spózniłem się na te zajęcia to wchodząc złapałem niezłe wtf widząc co się odpierdala. Kiedy cyganka skończyła opowiadać o wspaniałych tradycjach grabieży, żebractwa i unikania pracy popis dała prowadząca. Postanowiła sobie zrobić zdjęcie z tą cyganką i zachęcała studentów żeby się przyłączyli, nikt się nie zgłosił więc jebnęły sobie we dwie xD. Poczułem spore zażenowanie bo wyglądało to jak robienie sobie zdjęcia ze zwierzęciem w ZOO. Jeszcze jakby to był król cyganów to bym ją zrozumiał, ale na chuj sobie robić foty na wykładzie ze zwykłą cyganką. Przejdę do sedna historii czyli momentu w którym Pani prowadząca przegięła moim zdaniem pałę. Otóż na zaliczeniu w formie pisemnej jednym z pytań i to z tych bardziej punktowanych było "wymień 3 udogodnienia dla pracowników narodowości romskiej, które wprowadziłbyś w swoim przedsiębiorstwie, ze względu na ich kulturę i zwyczaje.'' No kurwa jak można w ogóle być tak pojebanym lewakiem, żeby zadać takie pytanie. Oczywiście odpowiedź, że żadne niech każdy pracuje wg tych samych zasad, dawała zero punktów. Niby wyższa państwowa uczelnia a jakaś zjebana babka narzuca nawet w pytaniach zaliczeniowych jedno słuszne myślenie. pokaż całość

odpowiedzi (37)

"Mam 42 lata.Pracuję i dobrze zarabiam - na rękę dostaję 1125 złotych miesięcznie. Jest mi dobrze. Umowę mam na 3 miesiące , ale szef powiedział , że mi ją przedłuży jak będę pracował po 12 godzin dziennie.Nawet trochę pieniędzy odłożę , bo odżywiam się karmą dla psów ( najtaniej mi wychodzi). Odkładam kasę bo chcę sobie kupić taki zegarek jaki ma pan Nowak. Trochę choruję , ale nie wiem co mi jest bo zarejestrowano mnie do specjalisty na 2025 rok. Wtedy się dowiem. Nie przejmuję się swoją chorobą , bo przecież pan Tusk powiedział, że będę pracował do 67 lat.
    Czytam codziennie "Gazetę Wyborczą" i oglądam TVN i stąd wiem , że jest mi tu najlepiej i nie muszę wyjeżdżać za granicę.Popieram PO bo przeczytałem w GW , że jak przyjdzie PiS to sytuacja moja będzie o wiele gorsza."

Niby humorystyczny komentarz znaleziony gdzieś na onecie, ale coś w nim niestety jest :)

#heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (23)

jak bym swoją babke od przyry słyszał xD Kołodziej, Zduń, z czego się tam chichracie? też się pośmiejemy. stale ten sam komentasz, nuda. #nauczyciele

odpowiedzi (20)