:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Panie i Panowie, z dumą prezentuję mój pierwszy, całkowicie własny samochód :)

#motoryzacja #samochody #samochodyboners #chwalisie #pokazauto

odpowiedzi (52)

Wiem, że to nieodpowiednie miejsce do takich próśb, że to internet, a na wykopie siedzą śmieszki. Jutro moj tata ma bardzo ryzykowna operacje wycięcia raka trzustki. Niestety jest dużo większy problem - mój ojciec miał 3 zawały i jego serce bije tylko w 30%. Dla porównania ta operacja będzie dla jego serduszka, jak uderzenie samochodem w słup z zardzewiałym zderzakie. Jako, że "Tonący brzytwy się chwyta", sam jutro idę na 6 do Kościoła, a Was proszę tych wierzących o małą modlitwę w jego itencji, a niewierzących o dobrą intencje. Cóż, nic mi nie zaszkodzi poprosić, a spróbuje wszystkiego co możliwe.

Z góry bardzo dziękuje.

#prosba #pytanie #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (59)

Polecam przeczytać "człowieka wąskich horyzontów", który podpierdala do skarbówki ludzi wynajmujących innym mieszkania, gdyż zarabianie na tym uznaje za nieetyczne. Podczłowiek kasuje wszystkie komentarze, które nie są mu przychylne (czyli wszystkie).

Jakiś czas temu u mnie na osiedlu zbudowali nowe mieszkania, w tym to czego najwięcej schodzi czyli kawalerki. W ciągu dosłownie kilku dni zostałe wykupione przez chujków, którzy nie zamierzali w nich mieszkać tylko wynająć z zyskiem. No cóż, w ciągku kilku następnych miesięcy wizytowania lokalnego portalu z ogłoszeniami miałem dane wszystkich cwaniaków i pyk pyk - donosiki do skarbówki na wszystkich hurtem. W ciągu następnych kilku miesięcy okazało się, że się opłaciło - oto w kolejce do sklepu jeden wąsaty kutas skarżył się drugiemu że on to kupił mieszkanie, żeby hehe wynajmować a tu przyszło pismo od skarbówki i jak on się teraz wytłumaczy :D
    Wniosek: jak chcesz zarabiać to zajmij się pracą bo możesz trafić na mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler nie wiem czy #bekazlewactwa czy #bekazprawakow, ale napewno #wtfcontent i #bekazpodludzi

#tleilaxianincontent #budownictwo #nieruchomosci #wynajem
    pokaż całość

odpowiedzi (48)