Wpis z mikrobloga

"Wpadło mi w ucho...", odcinek: 15, Low Roar. Subskrybuj tag: #wpadlomiwucho

Moim celem będzie przedstawienie tu utworów muzycznych oraz artystów, których ciężko byłoby znaleźć w radiu czy tv, a którzy tworzą na tyle interesującą muzykę, że warto ich posłuchać. A listę artystów, którymi chciałbym się podzielić mam długą. Miło też będzie jeśli okaże się, że artystę którego prezentuje - Ty doskonale znasz. Zatem, zaczynam...

Dzisiaj będzie muzyki islandzkiej ciąg dalszy... Na warsztat bierzemy artystę ukrywającym się pod pseudonimem Low Roar. Aby nie dublować słów jakie chciałbym o nim napisać, odeślę Was do fajnie napisanych słów na jego temat. Kliknijcie i przeczytajcie a ja poniżej przedstawię kilka jego utworów.

Na początek moja ulubiona kompozycja "Just A Habit". Delikatne akordy na gitarze, w tle gdzieś słychać elektryczne pianino. Wpada w ucho.

Kolejnym utworem jest "Patience". Wokalnie utwór kojarzy mi się z dokonaniami Sigur Rós.

Krótka kompozycja selftitled - "Low Roar", z "wyjącym", melodyjnym wokalem w tle.

A na koniec utwór z dużą ilością elektroniki, utwór "Puzzle", pulsująca melodia i skromna perkusja w postaci bębna basowego uderzającego raz za razem.

Ciekawostki:

Cytując fragment opisu, do którego link podałem wcześniej:

"Całość muzyki na albumie Ryan skomponował samodzielnie. Jest on również autorem wszystkich tekstów na płycie. Większość instrumentów nagrał sam, przy niewielkiej tylko pomocy przyjaciół. Produkcją albumu i miksowaniem muzyki zajął się wieloletni przyjaciel Ryan’a, Scheps Andrew".

_______________________________________

Informacje techniczne:

Jeśli nie chcesz przegapić kolejnego odcinka to subskrybuj tag #wpadlomiwucho lub dodaj mój profil do obserwowanych.

Postaram się w miarę możliwości prezentować nowe odcinki regularnie, a każda subskrypcja będzie moim motorem napędowym.

Zatem jeśli szukasz interesującej muzyki, lubisz nowe brzmienia i nie zamykasz się na jeden gatunek - to zapraszam do subskrypcji.

#muzyka

#oswiadczenie

#wpadlomiwucho

_______________________________________

Spis wszystkich odcinków i zespołów/artystów którzy w nich wystąpili:

1. Ramona Falls

2. Bang Gang

3. Fluke

4. Anoice

5. Eskmo

6. Baths

7. #!$%@?

8. ortoPilot

9. Lamb

10. The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble

11. Kammerflimmer Kollektief

12. The Temper Trap

13. Max Richter

14. Soap&Skin
Emtebe - "Wpadło mi w ucho...", odcinek: 15, Low Roar. Subskrybuj tag: #wpadlomiwucho...

źródło: comment_9dLXGQdC5jUilAapVeDXboCVQ1CCDzTi.jpg

Pobierz