Wpis z mikrobloga

Nowy cel nie został osiągnięty więc przydałaby się skończyć z graniem.
Dzisiaj bardzo słabo ale rożne jak zawsze nie zawiodły, ogólnie wczoraj rozpisałem sobie system nad którym trochę ostatnio myślałem i nawet chciałem go grać ale postanowiłem najpierw go przetestować na sucho czyli bez obstawiania i muszę przyznać że jestem zadowolony dlatego będę chciał go przetestować ale dopiero za 2 tygodnie jak ruszy Bundesliga i Ekstraklasa. Wszystkich chętnych do testowanie systemu zapraszam do obserwowania ---> #typyzorbity

tldr:


Osoby które załapały się tylko na końcówkę typowania i nie wyszły na tym najlepiej mogę jedynie przeprosić i życzyć powodzenia w dalszym graniu!

Patrząc na prawie 2 miesiące gry jestem i tak pod wrażeniem sumy jaką uzbierałem i nie przypuszczałem że tak to będzie wyglądać.

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz powodzenia! ;)

PLANOWANY START SYSTEMU: 06-02-2015

Nowy cel:
Od 18.01.2015 (wkład własny 190zł) - Uzbierane: -190zł
Stary cel:
Od 10.12.2014 do 17.01.2015 (wkład własny 190zł) - Wypłacone 10.000zł

Statystyki:
Zagrane wydarzenia - 98
win - 74
loss - 24

Cała moja historia:

http://www.wykop.pl/wpis/10854224/witam-czas-na-miesieczne-podsumowanie-typyzorbity-/

Pozdrawiam.
Wszystkich chętnych do testowanie systemu zapraszam do obserwowania ---> #typyzorbity

#bukmacherka
  • 14
@Orbit85: A co chcesz osiągnąć poprzez system, stały zarobek czy jak? bo jestem ciekawy ( ͜͡ʖ ͡€) ps. Wielkie dzięki za granie ostatni dni trochę na minus ale ogólnie mega plus więc THX
@Orbit85: trzymam za ciebie kciuki i widzę że naprawdę dobrze analizujesz spotkania. Tak jak mówisz powinieneś grać więcej singli. Typy z przed dwóch dni weszły 4/6 ale pech chciał ze w każdym z AKO był jeden pechowy. Gdybyś zagrał single był byś do przodu. Ja tez zapisywane sobie ostatni tydzień w notesie i sprawdzałem co by było gdybym grał single za 100 na każdy. Wyszło ze byłbym na 1000 do przodu.
@Orbit85: Czekaj czekaj, dobrze to czytam ?

Od 10.12.2014 do 17.01.2015 (wkład własny 190zł) - Wypłacone 10.000zł

wrzuciłeś 190 i dzięki umiejętnościom wyrobiłeś 10k ?!