Wpis z mikrobloga

@Shainefer: Nie no są przypadki przy których można anulować ślub ( czy raczej uznać za nieważny). Np. jeśli jedna ze stron jest bezpłodna, wie o tym a drugiej strony nie poinformowała. Tak mi babka na religii raz opowiadała. Nie jestem pewien ale było też coś z tym, że jak się nie skonsumuje małżeństwa to może być nieważne, ale tego pewien nie jestem. Tak czy siak wątpię, żeby Cejrowski łapał się w
@Feuforce: Miała rację. Skoro małżeństwo jest nierozerwalne, to oszukanie kogoś w istotnej sprawie (np. bezpłodności lub innych) powoduje nieważność takiego ślubu (ślubuje się też uczciwość). Znam przypadek kobiety, która wyszła za mąż za gościa - miał pracę w biurze. Po pół roku do domu wpadło CBŚ i wywlekli gościa z łóżka. Okazało się, że był gangsterem o bogatej przeszłości, a ta jego praca to taka zmyłka. I dostała stwierdzenie nieważności, bo
@trebeter: w jakimś wywiadzie z jego byłą czytałem że to była ich wspólna decyzja.
@bzooora:bo to są chyba dwie inne osoby. Jedna to Cejrowski otwarty na świat, ciekawski, z umysłem odkrywcy, drugi to Cejrowski to przemądrzały buc. A i jego poglądy polityczne mi nie przeszkadzają, religijne też, przynajmniej stoi przy swoim i jest lojalny wobec tego w co wierzy (rozwód ostatecznie był kościelny więc po Bożemu), problem mam z jego