Wpis z mikrobloga

@Tytanowy_Mateusz: wszedłem na grupę zobaczyć i faktycznie trochę beka, wybrałem tylko jeden post do przeczytania i kilka komentarzy. Laska która od urodzenia nie jadła mięsa nie może pojąć, że ludziom smakuje takie paskudztwo i rzygać jej się chce na samą myśl, dalej w komentarzach, że mięso nie ma smaku, wszystko zasługa przypraw. Więcej już nie miałem ochoty czytać.
@MaciejLU:

Niech się nie wypowiada, że paskudztwo skoro nigdy w ustach nie miała


może chodzi jej o wygląd mięsa? Zresztą wypowiadanie się o czymś czego się nie zna/próbowało to domena tutejszych użytkowników.

Co do smaku mięsa to prawie zawsze się je przyprawia więc troszkę racji ma.
@chapeaunoir: MIREK JA TO CIĘ JEDNAK PODZIWIAM. JESTEŚ NICZYM KAPITAN WEGETA ODZIANY W ROŚLINNO - SOJOWĄ ZBROJĘ. POJAWIASZ SIĘ ZAWSZE NA WYKOPIE KIEDY TRZEBA BRONIĆ BIEDNYCH I UCIŚNIONYCH WEGETARIAN, BO CI ŹLI I PARSZYWI MIĘSOŻERCY CHCĄ WYRZĄDZIĆ IM KRZYWDY... NIE WAŻNE ŻE NIE DOCZYTASZ, OD RAZU UŻYWASZ SWYCH WEGAŃSKICH MOCY. NIE WAŻNE ŻE ZASTANAWIANIE SIĘ CZY JAZDA NA KONIU JEST WEGAŃSKA CZY NIE A TYM BARDZIEJ PYTANIE SIĘ KOGOŚ W INTERNETACH
@PureeZiemniaczaneNaZimno: lol ja nie bronie osoby, która zadała te debilne pytanie, tacy ludzie bardziej szkodzą zwierzętom niż pomagają. Śmieszy mnie gdy wykopki nazywają "podludzmi" kogokolwiek. Jak chcesz mogę ci podesłać zdjęcia ~20 wystalkowanych ludzi spod np. #bekazwegetarian

Pryszczate ~17letnie popychadła i stuleje 3/10, których głównym zainteresowaniem jest granie w gierki, oglądanie kucyków i hejtowanie wszystkiego dookoła. (pewnie ten opis dotyczy również ciebie)

W każdym razie ten obrazek nie jest w najmniejszym