Wpis z mikrobloga

@SerCheddar: #!$%@?, jak czytam te oklepane steki bzdur na temat, jak to kobiety postrzegają mężczyzn, to aż mi się przykro robi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
uwierzcie mi, że większość kobiet nie myśli tak prostolinijnie, jak to jest obrane przez stereotypy. najbardziej, to właśnie mnie śmieszy, że te stereotypy wymyślają najwięksi mirkowi nieudacznicy, którzy (tylko obstawiam) seks uprawiali tylko ze swoją ręką, a info o kobietach wyciągaj z
@TheBexio: właśnie o to chodzi. Niby czemu tyle całkiem ładnych i zgrabnych dziewcząt jest z sebixami albo innymi gościami, niski, trochę ładniejszy od nocy w kielcach, pije piwo pod blokiem i #!$%@? gdzieś w leclercu wykładając nocą towar?
@xkorzen: @mentosh: znam parę przypadków, że całkiem ułożona dziewczyna (oczywiście nie bez przesady znowu, ale całkiem normalna) buja się z dresikami, często też widzę na ulicy, dziewczyna jak laleczka a gość pół głowy niższy, ubrany jak z bazarku itp. Jedyne co się liczy to charyzma.
@mentosh: widzisz, pochodzę z osiedla typowych sebixów i karyn, ale wiadomo, to nie jest 100% populacji w danym przedziale wiekowym, odciąłem się od towarzystwa gdzieś koło średniej szkoły (wszyscy technikum, zawodówka albo nic), teraz kończę studia, ale nawet w krk daje się zauważyć czasem na ulicy, jak śliczne dziewczyny chodzą za rękę z kimś nie-z-ich-ligi, chociaż cały czas przypominam o #logikarozowychpaskow.
@xkorzen: dokładnie, masz rację, ale przypadki się zdarzają.