Wpis z mikrobloga

Uwaga, robimy #konkurs ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opisz w kilku zdaniach swoją podróż marzeń. Wyjaśnij z kim i dlaczego chcesz jechać akurat w to miejsce. Spośród wszystkich odpowiedzi zamieszczonych pod naszym postem wybierzemy najlepsze, a ich autorzy otrzymają od nas książki "Busem przez świat. Ameryka za 8 dolarów" :-)

Konkurs trwa do jutra (29.01) do godziny 13:00 - po tym czasie zbierzemy wszystkie odpowiedzi i ogłosimy wyniki.


#wykop #busemprzezswiat #ksiazki #darylosu
wykop - Uwaga, robimy #konkurs ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opisz w kilku zdaniach swoją podróż mar...

źródło: comment_zCU89Xqhuk4FfAT3M4gl1HgFDmhk5fhC.jpg

Pobierz
  • 175
Ja jutro wylatuję w podróż życia - lecę do Iquitos w Peru. Chcę być niezależny od pieniądza, więc biorę tylko ekwipunek do przetrwania w lesie deszczowym i 100eur na start. Bilet w jedną stronę. Chcę również zostać curandero, ale najpierw muszę przetrwać, nauczyć się polować, łowić piranie i takie tam ;) jak chcecie wysyłać książkę do centrum Amazonii,to piszę się na ten konkurs :P
@wykop: Najchętniej wybrałabym się do Ameryki Południowej, oczywiście bez żadnego towarzystwa, które bądź co bądź bywa bardzo ograniczające w podobnych podróżach. Za nic w świecie nie chciałabym mieszkać w żadnych drogich hotelach, jeść w ekskluzywnych restauracjach i zwiedzać tylko najbardziej oblegane turystycznie miejsca - jak gdzieś jechać, to na dziko, poznawać kulturę danego miejsca tylko i wyłącznie od wewnątrz.
@wykop: Ja zawsze chciałem pojechać do USA i zwiedzając całe stany przejechać je od wybrzeża do wybrzeża w lśniącym czarnym mustangu cabrio. Mógłbym zabrać jakiegoś śmieszka, kogoś kto będzie losować nagrody w konkursie oraz dziewczynę jeśli już będę musiał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wykop: ech, już chciałem opisać swoją wyprawę życia do Dubaju z użyszkodniczką @spacebound, jak to rozbijamy się ferrari berlinettą po pustyni jak MIA w klipie do "Bad Girls" (chociaż ona nie ferrari, tylko jakimś szrotem), strzelamy selfie na szczycie Burdż Dubai (potem musimy strzelić drugie bo na nosie miałem listek mięty z mojito), wieczorem rzucam oszczędności życia na czerwone pole ruletki, wygrywam i mam 2x oszczędności życia... a potem się
@wykop: ja to bym chętnie pojechał na Śląsk, żeby poznać zwyczaje tamtejszego ludu. Zjadłbym z nimi trochę ich jedzenia, przyjął chętnie do łóżka na noc córkę wodza, postrzelałbym do dzikich zwierząt szturmujących fortyfikacje dookoła osad ludzkich, no i oczywiście zszedł do kopalni przegonić kilka koboldów i zobaczyć na własne oczy to słynne czarne złoto. A z kim? W tak niegościnne tereny warto zabrać kogoś zaprawionego w boju, kogoś, kto mierzył się