Wpis z mikrobloga

Mirki, też tak macie? Widzicie zajebisty filmik na zajebistym youtube który zajebiście Wam się podoba, no boki zrywać, idziecie czym prędzej pokazać swojemu #rozowypasek, nagle okazuje się że filmik wcale nie jest taki zabawny, zimny pot skrapla się na czole, nie wiecie co robić, filmik dalej leci i dalej nie jest śmieszny, czujecie się jak podludź że coś takiego was śmieszyło, nawet nie spoglądacie na #rozowypasek ze wstydu, przeczuwacie jednak że ma minę pełną konsternacji, chcecie krzyknąć do dziewczyny DOBRA NIE ZNASZ SIĘ #!$%@?, NIE MASZ POCZUCIA HUMORU, w efekcie obrażacie się na bidulę bo w waszej głowie ona właśnie śmiertelnie Was obraziła nie śmiejąc się z nieśmiesznego filmiku.

#logikaniebieskichpaskow #truestory
Pobierz thePiter - Mirki, też tak macie? Widzicie zajebisty filmik na zajebistym youtube któr...
źródło: comment_3hvq3jpepH4VowdmjKPxouqQR5oFjEwK.jpg
  • 25
@thePiter: ja miałem nawet i gorszą sytuację - pokazałem koleżance super śmieszny wg mnie filmik, w którym koń skacze przez ogrodzenie i zahacza nogą i robi przy tym frontflipa. Myślałem, że mnie zabije wzrokiem bo się okazało, że uwielbia konie i w dodatku widziała jak jakiś koń tak o coś walnął i skręcił sobie kark. Trochę przypał:P
Na szczęście filmik z kotem skaczącym z balkonu w rytm piosenki "Sail" uratował sytuację,