Wpis z mikrobloga

@Bart_the_Human: Tak, że oprócz tego, że jest noblistą jest sędziwym dziadkiem, który myśli, że dobrze robi. Come on, obrażając go i śmieszkując z niego nic nie udowodnimy.


@sugas: walka z wiatrakami, moze najpierw zacznij od siebie, np. przestan w jednym wpisie uzywac tylu wulgaryzmow. Przeciez jak tak szanujesz strasze osoby, to az nie wypada w jednym zdaniu o nich uzywac ich nazwisk i wulgaryzmow.
@Rga79: Mnie rodzice wychowywali, że osoby starsze się szanuje bo przeżyły dwa albo i trzy razy tyle co ja i mają więcej w głowie niż ja. Nie mówie o wykształceniu, mój dziadek miał kilka klas podstawówki a był bardzo mądrym człowiekiem.
@saper_vodiczka: Wiesz, mi to tam zwisa, bo może i mam ćwierć wieku na karku, ale sam komunizmu nie doświadczyłem, więc nie jestem ani na tak, ani na nie. A do Leszka nie mam nic, nawet nie za bardzo wiem o co chodzi z tymi jego oświadczeniami, wygląda to tak, jakby biedny się próbował tłumaczyć wykopowiczom, że rzeczywiście jest niewinny. :D
@sugas: Nigdy nie zostaniemy postawieni w takiej sytuacji. Ale myślę, że niejeden taki chojrak by się znalazł. Nie wiem, czy akurat ja (teraz to sobie mogę kozaczyć, a w rzeczywistości pod Leszke nogi miękkie :D), ale ktoś na pewno.
Problemem nie jest brak szacunku tylko brak kultury i bezposrednie chamstwo i obelgi na ktore malo ktorego kuca byloby stac gdyby nie internetowa "anonimowowsc"


@sobi_m: Dlatego Internet jest taki fajny. Możesz napisać to co myślisz bez obawy zarobienia klapsa w dziąsło. W końcu masz być sobą czy wszelkie uwagi tłamsić w sobie, a potem tylko przy obiadku z rodziną #!$%@?ć?