Wpis z mikrobloga

Krajowa Komisja Wykonawcza Solidarność
80-856 Gdańsk,1990-12 14
O ś w i a d c z e n i e
W dniu 12-12-19:90 r. Prezydent - Elekt Lech Wałęsa przekazał obowiązki Przewodniczącego KK NSZZ Solidarność na ręce V-ce Przewodniczącego KK NSZZ Solidarność Stefana Jurczaka i Lech Kaczyńskiego..
W związku z faktem że dotychczasowy Przewodniczący KK NSZZ Solidarność nie pobierał należnego mu wynagrodzenia i nie ciążą na Nim żadne zobowiązania majątkowe wobec Solidarności stwierdzono że nie istnieją konieczności jakichkolwiek rozliczeń .
Podpisali: Prezydent –Elekt Lech Wałęsa
V-ce Przewodniczący KK NSZZ Solidarność Stefan Jurczak
V-ce Przewodniczący KK NSZZ Solidarność Lech Kaczyński

W zbiorach Jasnej Góry znalazło się 847 wotów: odznaczeń, [znacznie więcej]
40- Ktoś pisze Do niedawna byłem dumny z bycia Polakiem .Ale jak patrzę na Pis… LPR… SO… Na wszechogarniającą głupotę (nie tylko polityczną), nietolerancję i religijną zaściankowość… Już nie jestem dumny. Wolę nazywać się Słowianinem po ch mam się dopominać bycia Polakiem? Każdy cep powie mi, że nie jestem Polakiem, bo nie jestem katolikiem. Bo nie płakałem po papieżu. Bo nie rzucam kamieniami w homoseksualistów ,pacyfistów i sekciarzy. I nie tylko ja tak czuję, również wielu moich znajomych. Wyjeżdżamy z tego kraju i kropka - dopiero spojrzawszy z zewnątrz, widać, jaki tu jest… (brak mi słów). Niedługo w tym kraju zostaną tylko reprezentanci podsumowani w pierwszy poście, dla których Polska nic nie znaczy. Polak - nie brzmi dumnie Iwona Bugajska 24-03-2006, ostatnia aktualizacja 24-03-2006 16:25 Szokujący raport: nie zostało w nas nic z dumy ojców. Dziś być Polakiem to wstyd " 1513079 Witam Panie Prezydencie Czy Pan nie uważa, że należało by również uporządkować trochę sprawy w naszym kraju .Czy Pan jako niekwestionowany autorytet nie powinien upomnieć obecnie rządzących naszą ojczyzną, że należy "patrzeć" dalej i szerzej, a nie dbać tylko na interesy swoje i swoich partii .Pozdrawiam ..Tak trzeba by porządku w kraju , przypominam że ostrzegałem , Kaczyńscy to nieszczęście gdziekolwiek się pojawiają #polityka
  • 6