Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rano kolega - trochę przegryw - zaprosił mnie na weekendowy seans w kinie. Zaproponował 50 Twarzy Greya, ale powiedziałam, że nie lubię filmów erotycznych. Speszył się jak małe dziecię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolega fajny jest do pogadania, taki no hm... przyjacielski to byloby odpowiednie słowo. Zawsze ma sporo ciekawego do opowiedzenia i potrafi słuchać, ale do kobiet zabiera się jak pies do jeża.
Chyba już nie pogadamy sobie więcej, bo niezłego buraka spalił, nawet nie miał odwagi zaproponować niczego innego tylko coś wydukał, że to przecież nie jest film erotyczny... a jak go spytałam, czy wie ile czasu zajmują sceny seksu, to aż się spocił na czole - najpewniej wiedział.
Widocznie przeraziło go, ze odkryłam jego zamiary XD
W sumie poszłabym na coś do kina. Chyba napiszę do niego na fb, ciekawe czy mi odpisze, bo jest online. Może już mu przeszło. :-)

#50twarzygreya | #oswiadczenie | #ejtin
  • 104
@poglosieciepoznamlobuzie: to znowu Ty!
Możesz mieć rację, to był dość żałosny widok i nie wiedział co ze sobą począć. Nie ciągnęłam tematu, bo widziałam jak się zestresował, a takie sytuacje nie sprawiają mi radości, tym bardziej, że go nawet lubię. Powiedziałam, że muszę iść, a to on sobie poszedł. Niemal odwrócił się na pięcie, jeszcze tylko wybełkotał, że spoko. W ogóle dziwna sytuacja, chyba nie polecam bycia samcem beta... jeszcze żeby