Wpis z mikrobloga

Obudziłem się w nocy i sprawdzałem wyniki tego ostatniego spotkania bo nie mogłem spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Kurs wyszedł:104

Dla tych co jeszcze nie wiedzą, chodziłem wczoraj po wszystkich serwisach bukmacherskich i znalazłem resztki kasy na unibet.
Myślę sobie spoko, puszczę jakąś taśmę wariata z moich najpewniejszych źródeł bo wcześniej grubo puśćiłem: ( ͜͡ʖ ͡€)
http://www.wykop.pl/wpis/11537660/manchester-city-barcelona-typ-manchester-city-powy/

Ze względu na duży ból dupy link
Nie pokazałem za ile puściłem niech piecze mocno, tylko tym najwytrwalszym co grają i jako tako ich kojarzę wysłałem w wiadomościach zdjęcie całego kuponu, dzięki za miłe słowa!

W weekend mnie nie będzie, bo wziąłem sobie dwa dni wolnego i zabieram dziewczynę na mały wypad, więc do gry ale już na grubo bez żadnych beta testów wracam w poniedziałek, dodatkowo będę dawał typy z moich (źródeł) czyli fora i strony zagraniczne z których najczęściej korzystam.

Od poniedziałku planuję:

-system ako 3 by orbit85 (trochę bardziej dopracowany)
-granie live
-typy ze stron zagranicznych
(pytaliście o strony to mogę powiedzieć jedynie tyle ze dostałem je od znajomego jeszcze jak pracowałem w UK)

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych!


Wszystkich chętnych zapraszam do obserwowania ---> #typyzorbity

#bukmacherka
Orbit85 - Obudziłem się w nocy i sprawdzałem wyniki tego ostatniego spotkania bo nie ...

źródło: comment_B4INlnAY0fuUqcFzWmwUamm5sbkIj2WF.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz