Wpis z mikrobloga

Mirki co to sie #!$%@? w tym domu to ja nawet nie.
Wynajmuje pokoj #zagranico razem z chlopakiem i wlasciciel:
-Jest uposledzonym portugalczykiem ktory w wieku 34 lat ma juz siwy leb wiec sobie go farbuje. Na rudo kuhwa i to tylko sam czubek wiec ma trzykolorowy czerep - siwe boki, srodek brazowy a gore miedziana.
-Oglasza sie jako "niezamieszkujacy w domu" a de facto przebywa tu okolo 10 dniu w miesiacu osrywajac kibel i nie myjac go po sobie.
-Zawsze przykreca ogrzewanie na sniezynke, nawet w srodku zimy a gdy my je podkrecamy to w koncu postanawia zamontowac drewniane skrzynki na klodke zeby zabezpieczyc dostep do paneli kontrolnych
-Wszystkie meble w domu ma z darmowych wystawek na olx wiec ich stan jest beznadziejny
-Naprawil pralke po 1,5 miesiaca jej niezdatnosci do uzycia
-Zamiast wycieraczki i maty w lazience #!$%@? smierdzacy kawalek wykladziny ktory mu zostal z czasow remontu 20 lat temu
-Wywalil mojemu chlopakowi mrozonki z zamrazarki bo akurat chcial cos sobie do niej wsadzic
-W jadalni kladl z uporem maniaka obrzygana, #!$%@? cerate na ktorej porzedni lokatorzy cpali marichuanen. Nie pasowaly mu zarowno eleganckie podkladki jakie tam polozylam jak j nowy obrus- musiala byc ta #!$%@? cerata za funta. Przykleil ja na tasme klejaca po tym jak drugi raz ja zerwalam.
-Jest taka #!$%@? ze boi sie do nas odezwac osobiscie wiec wszedzie zostawia i przykleja #!$%@? karteczki w stylu "Regulamin domu:prosze nie zapalac swieczek", "gasic gaz", "Gasic prztyczek" "Nie uzywac polki nr 2 w lodowce" a jedna z najlepszych mozecie zobaczyc w zalaczniku(pruje sie o to ze na porysowanym stole ze smietnika lezy czysty obrus a nie obsrana cerata)

I teraz prosba do was o pomoc. Pomozcie mi wymyslic sposob jak go subtelnie w bialych rekawiczkach trollowac tak zeby nie wiedzial ze to ja ani moj facet. On sie chyba boi duchow bo #!$%@? cala noc przy wlaczonym swietle spi wiec moze byc cos zwiazanego z tym tematem xD Ale nie musi. Kazdy pomysl mile widziany.

Tl;dr


#trollingirl #truestory #emigracja
A.....e - Mirki co to sie #!$%@? w tym domu to ja nawet nie.
Wynajmuje pokoj #zagrani...

źródło: comment_dlHRwhhBb2PsF7K5qJfymhrD2b97T2JC.jpg

Pobierz
  • 19
@Ricken:

@sebek1987:

Mieszkamy tam bo ciezko w okolicy o pokoje a zeby wynajac caly dom trzeba miec podpisany kontrakt w pracy a nie agencyjna umowe. Ponadto Musimy byc o 5:50 na miejscu a autobusy tak wczesnie nie kursuja na tym podmiejskim zadupiu a stad mamy 20 minut piechota.
Szukamy caly czas czegos lepszego i myslimy nad roznymi rozwiazaniami, wiec predzej czy pozniej problem zniknie. Ale chcialabym tego #!$%@? troche strollowac
@Asp2ire: Jesli on pisze kartki do was to wy robcie to samo przykładowo: (Jest zimno, prosze właczyc ogrzewanie)( Prosze o naprawe pralki) i na dole z dopiskiem ( Nie czuje sie dobrze w tym domu mysle o przeprowadzce wyrazne napisz :P
Kup sobie grzenik polecam SilverCrest ma nawet pilota i ustawiasz sobie temperature jaka chcesz i juz wam nie bedzie zimno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedys miałem